Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kpadm.cg.gov.ua/old

back

Подяка волонтерам району  від воїнів 54 ОМБР м.Бахмут

13 квітня 2018

Земляки дякують мешканцям району за смачні великодні подарунки і, своєю чергою, вітають зі святом. Хлопці запевняють: настрій - бойовий. А тим паче додає натхнення така підтримка з дому.

Нагадаємо: в рамках районної акції "Паска для солдата" на фронт вирушило близько 80 кг вантажу - традиційні великодні атрибути: паски, чай, кава, солодощі,  дитячі малюнки та обереги.

“ Кожна людина, яка тут знаходиться, вона відчуває, що коли їй передадуть ці паски з дому, вона відчуває, що перебуває вдома, що вона не залишена, і вони дуже вдячні волонтерам.
Хочемо запевнити Вас, що ніколи не зрадимо українському народові, славою та честю захищатимемо свою вільну та рідну неньку Україну.
Отже, прийміть від нас слова щирої синівської вдячності за надану допомогу та підтримку у скрутний для нашої Батьківщини час, а за добру справу нехай віддячить Вам Господь Бог Своєю милістю, мирним і чистим небом над Вашими головами”.

Волонтерам надзвичайно приємно отримувати слова вдячності від військових, адже таким чином вони ще раз переконуються, що роблять добру справу задля оборони та процвітання рідної країни.

Сектор інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю райдержадміністрації