Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kpadm.cg.gov.ua/old

back

01 січня 1970

 Державна підтримка тваринництва

 Постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 №107 затверджений Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва (далі Порядок), яким передбачена державна підтримка галузі тваринництва.

Одним з напрямів підтримки є спеціальна бюджетна дотація за утримання корів молочного, молочно-м’ясного та м’ясного напряму продуктивності (далі - дотація за утримання корів), яка надається за утримання корів на безповоротній основі двічі на рік суб’єктам господарювання, які є юридичними особами, за кожну наявну станом на 1 січня та на 1 липня поточного року ідентифіковану та зареєстровану в установленому порядку корову в розмірі 750 гривень за одну голову.

Для отримання дотації за утримання корів суб’єкти господарювання, які є юридичними особами, подають до 1 квітня (станом на 1 січня) та до 1 жовтня (станом на 1 липня) до Міністерства аграрної політики та продовольства України такі документи:

заявку (в електронному - на e-mail: info@minagro.gov.ua подаються скановані заявки до 1 квітня та паперовому вигляді разом з документами надсилаються поштою на адресу – 01001, м.Київ, вул. Хрещатик, 24);

довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;

копію звіту про стан тваринництва (форма 24-сг) станом на 1 січня поточного року, засвідчену органом державної статистики;

довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з податків і зборів, контроль за справлянням яких покладено на органи доходів і зборів, - у паперовому вигляді або сформовану в електронному вигляді в електронному кабінеті платника податків на офіційному веб-сайті ДФС.

 

Довідково. Відповідно до вимог частини 5 Порядку Міністерство аграрної політики та продовольства України затверджує форму заявки. Оскільки станом на 16.03.2018 форма заявки ще не затверджена, після її затвердження Департамент негайно додатково вас повідомить.