Коропська РДА
   Анонси

    

    

    


   Назад

   Добровольці  та волонтери з Коропщини відтепер можуть отримувати пільги та посвідчення

   Сьогодні в приміщенні УСЗН районної державної адміністрації відбулося перше засідання комісії щодо визначення та встановлення статусу  учасника-війни.

   Дана комісія діє при райдержадміністрації давно, але раніше члени комісії  займалися виключно встановленням правового статусу «учасник війни» років Другої світової війни.

   Необхідність відновлення роботи такої комісії обумовлена появою у районі  громадян, котрі брали безпосередньо участь в антитерористичній операції в ролі волонтерів та добровольців, які не входять до жодного з офіційних військових формувань.

   Розпочинаючи  засідання заступник голови районної державної адміністрації Валентина Сволєй зазначила:

   «Є колізії в законодавстві, а потрібно, щоб люди отримали і визнання, і пільги, які ми можемо надати. Люди пішли допомагати  захисникам Батьківщини, але не були офіційно зареєстровані в якомусь військовому формуванні, Збройних Силах України чи Нацгвардії або міліції. Але фактично вони були на передовій».

   До складу комісії увійшли представники райдержадміністрації та управління соціального захисту населення.

   Для визнання та встановлення статусу учасника війни заявники мають подати до відділу автоматизації та персоніфікованого обліку пільгових категорій населення УСЗН  пакет документів, серед яких: заява встановленого зразка, документи, що підтверджують безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення (витяги з наказів керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки України), документи про направлення (прибуття) у відрядження для безпосередньої участі в антитерористичній операції в районах її проведення (витяги з наказів, розпоряджень, посвідчень про відрядження, книг нарядів, матеріалів спеціальних (службових) розслідувань за фактами отримання поранень), або письмові свідчення не менше як двох свідків, які отримали статус учасника бойових дій або інваліда війни та можуть підтвердити факт участі заявника у бойових діях в АТО.

   На першому засіданні комісій було  розглянуто одну заяви від волонтера. Юрій Табірца уже цього тижня отримає своє посвідчення учасника війни. 

   Посвідчення, видане УСЗН дає право його власнику на  пільги згідно закону України Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту

   Відтепер комісія з визначення та встановлення статусу  учасника-війни збиратиметься за потреб: коли до управління соціального захисту  надходитимуть відповідні заяви з повним пакетом документів.

   Сектор інформаційної діяльності 
   і комунікацій з громадськістю райдержадміністрації

   Назад    

   20 Червня 2018 15:22
   20 Червня 2018 15:00
   04 Червня 2018 11:30
   22 Травня 2018 12:58
   02 Квітня 2018 09:15
   30 Березня 2018 10:38
   19 Березня 2018 10:54
   06 Березня 2018 11:42
   05 Березня 2018 12:49
   23 Листопада 2017 10:05
   08 Листопада 2017 12:49