Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kpadm.cg.gov.ua/old

back

Згадуємо Великого Кобзаря

09 березня 2018

У літературі кожного народу, серед її величних творців, є поети, імена яких оповиті невмирущою любов’ю і славою. Для українців таким поетом, письменником та художником є Тарас Григорович Шевченко, якого величають Велетнем Духа, українським Мойсеєм, Пророком, Батьком, Кобзарем і багатьма іншими славетними іменами.

Урочисте покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку з нагоди 204-річниці від його дня народження відбулося 9 березня в смт.Короп.

Визначна подія зібрала біля пам’ятника Кобзаря громадськість, серед якої були присутні заступник голови райдержадміністрації Валентина Саволєй,  перший заступник голови селищної ради Василь Кравченко, вчителі та учні Коропської  ЗОШ I-III ст, громадськість.

 У стінах школи  ще задовго до офіційних урочистостей декламували вірші видатного українця. Майже кожна сторінка «Кобзаря» – це палкий заклик любити свій народ і край, пророчий осуд усякої неправди і неволі, рішучий осуд насильства, релігійного лицемірства і соціальної несправедливості.

«У культурному іконостасі України беззаперечним моральним авторитетом є Тарас Шевченко. Поет. Художник. Людина, доля якої була й залишається взірцевим прикладом служіння народу», - поділилася переконаннями Тетяна Мехова, вчитель Коропської ЗОШ I-III ст.,- «і згадуючи слова поета та вшановуючи його пам’ять, ми повинні зробити все можливе, щоб мрія Пророка про українську націю як одну родину, згуртовану в своїй вільній державі, втілилася у життя».

Присутні поклали квіти до меморіального знаку та схилили голови, вшановуючи пам'ять Великого Кобзаря.

 

 
Сектор інформаційної діяльності 
і комунікацій з громадськістю райдержадміністрації