Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kpadm.cg.gov.ua/old

back

Дружин та матерів загиблих воїнів-земляків привітали на святі 8 березня

06 березня 2018

Сьогодні, 6 березня, у Коропському районному будинку культури  відбувся святковий концерт до Міжнародного дня жінок.  

На початку концерту в.о. голови райдержадміністрації Віктор Кузуб та голова районної ради Михайло Мазуренко привітали всіх присутніх жінок зі святом. 

Подяками від районної державної адміністрації та районної ради були нагороджені технічний директор Коропського радіомовлення Олена Лебідь, спеціаліст фінансово-господарського відділу РДА Наталя Поліщук, головний спеціаліст Коропського відділу обслуговування громадян Сосницького об’єднаного управління ПФУ Світлана Гріневич та начальник відділу грошових виплат та компенсацій УСЗН Людмила Пацук.

Також під час святкового заходу Віктор Кузуб подякував матерям та дружинам загиблих воїнів АТО за те, що вони були підтримкою своїх мужніх синів та чоловіків, які поклали життя заради захисту незалежної України.  

«Ми знаємо, яким є для вас сьогодення.   Адже за кожним солдатом, кожним офіцером, кожним українським воїном,  стоїть водночас сильна і тендітна жінка. Ви  ростили їх звичайно ж, не для війни, але зрозуміли їх вибір, благословили, і оберігаєте своїми молитвами, материнським серцем. Дякую вам шановні матері та дружини за  вашу жертовність, за те, що знайшли в собі силу підтримати рішення своїх синів і чоловіків боротися з агресором задля миру в країні, адже благословити йти захищати Україну, може лише героїчна жінка». 

Рідним жінкам загиблих героїв-земляків були вручені квіти та подарунки.

Після урочистої частини талановиті представники художньої самодіяльності району вітали жінок ліричними піснями про кохання, гуморесками та танцями.

 

 
 
 
 

Сектор інформаційної діяльності 
і комунікацій з громадськістю райдержадміністрації