Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kpadm.cg.gov.ua/old

back

Бахмацьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування нагадує про подачу звітності по коштах Фонду

04 січня 2018

Бахмацьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області нагадує, що з 2 січня 2018 року триває подача звітності страхувальниками по коштах Фонду за 12 місяців 2017 року.

 Відповідно до п. 4.1 Порядку формування та подання страхувальниками звітності по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування та витратами, зумовленими похованням, затвердженого постановою правління Фонду від 18.01.2011 № 4, страхувальники зобов’язані формувати та подавати до органів Фонду звітність не пізніше 20 числа наступного за звітним періодом місяця. Базовим звітним періодом для них є квартал.

 У разі неподання, несвоєчасного або недостовірного подання квартальної звітності, на страхувальників буде накладено штраф у розмірі від 136 до 255 гривень.

 Звіт за формою Ф4-ФСС з ТВП не подається у разі відсутності у страхувальника заборгованості на початок звітного кварталу та оборотів у звітному кварталі по субрахунку, на якому ведеться облік коштів Фонду, а також у разі наявності заборгованості за Фондом на початок року та відсутності оборотів у звітному кварталі.

  Відділення знаходиться в м. Бахмач, вул. Соборності,42, ліве крило, 2 поверх, телефони: 2-17-02, 3-47-34.    

  Представництво відділення в Борзнянському районі знаходиться в м. Борзна, вул. Незалежності, 2,  2 поверх, телефон: 2-17-46.    

  Представництво відділення в Коропському районі знаходиться в смт. Короп, вул. Поштова, 6,  2 поверх, телефон: 2-14-27.

 

Начальник Бахмацького відділення  Микола Литвин