Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kpadm.cg.gov.ua/old

back

Про стан підготовки до святкування новорічних і різдвяних свят та організації дозвілля дітей під час зимових канікул

03 січня 2018

Новий рік та Різдво – це найулюбленіші свята українців, адже саме у ці дні традиційно за святковим столом збирається родина. Та особливо новорічні свята полюбляє дітвора, бо це час, коли вони отримують не тільки позитивні емоції від очікування див, але й святкові подарунки.

На жаль, не кожна дитина може відчути родинне тепло та затишок, та завдяки діям влади і небайдужих людей вони не залишаються покинутими та забутими.

В нашому районі вже стало доброю традицією проведення для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки,  новорічних свят. Тож, 3 січня заступник голови районної державної адміністрації Валентина Саволєй провела робочу нараду з  керівниками відповідних служб та відділів райдержадміністрації з питань організації підготовки до святкування новорічних і різдвяних свят та організації дозвілля дітей на час зимових канікул.

Учасники наради обговорили організаційні моменти  та розважальну програму святкового  заходу для дітей пільгових категорій, що відбудуться 12 січня  об 11 годині в районному будинку культури.

За словами директора районного центру дитячої та юнацької творчості  Олени Куніциної, працівниками та вихованцями закладу розроблено змістовний сценарій з цікавими іграми та конкурсами, проводяться репетиції.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації  Ольга Чернявська доповіла про організацію дозвілля дітей під час зимових шкільних канікул 2017-2018 навчального року. За словами Ольги Чернявської, під час зимових канікул особлива увага буде приділена дітям пільгової категорії, родинам, які знаходяться в складних життєвих умовах. З метою попередження правопорушень, злочинності, бродяжництва, протиправної поведінки серед неповнолітніх перед початком зимових канікул були проведеі виховні бесіди. Під час зимових канікул адміністраціями навчальних закладів, практичними психологами та класними керівниками будуть відвідані родини, які опинилися у складних життєвих обставинах та родини, у яких виховуються неповнолітні «групи ризику».

Щоб зробити цікавими і змістовними дитячі зимові канікули, за словами начальника відділу культури Сергія Семенова,  працівниками бібліотечних закладів підготовані різноманітні ігрові та розважальні заходи, в клубних закладах заплановано проведення розважальних програм «Різдвяні зустрічі».

 

Сектор інформаційної діяльності
і комунікацій з громадськістю РДА