Коропська РДА
   Анонси

    

    

    


   Назад

   Свято новітніх козаків – героїв антитерористичної операції

   Урочистості з нагоди державного свята захисника та українського козацтва сьогодні відзначили в смт Понорниця біля меморіального комплексу Героїв, полеглих за незалежність України.

   Місце було обрано не випадково, адже в центрі селища на початку літа цього року спочатку була відкрита капличка на честь Героїв Небесної сотні та загиблих в АТО, а в серпні - пам'ятний знак козакам Понорницької сотні, полеглим у 1708-1709 роках в боях за вільну Україну.

   У святкуванні взяли участь в.о. голови райдержадміністрації Віктор Кузуб  заступник голови РДА Валентина Саволєй, голова районної ради Михайло Мазуренко, учасники антитерористичної операції, представники громадських організацій, школярі, громадськість. Відкрив захід Понорницький селищний голова Петро Василець.

   З вітальним словом до присутніх звернувся керівник району Віктор Кузуб:

   - Важкі часи пережив наш народ у війнах. А першими хто повстав проти іноземного поневолення були козаки. Але й нині, як і колись, сотні тисяч їх нащадків демонструють кращі риси своїх предків: доблесть, шляхетність, відданість Україні. Це свято є  символом  нерозривного зв'язку усіх українських воїнів, які боронили кордони і безпеку своєї землі впродовж століть. Наше завдання сьогодні – множити силу і могутність нашої країни та робити все можливе для збереження її цілісності, суверенності, недоторканості та подальшого соціально-економічного розвитку

   Учасники заходу вшанували пам’ять борців за свободу України хвилиною мовчання та квітами, які поклали до підніжжя меморіалу. А новітніх героїв, сьогоднішніх захисників в зоні антитерористичної операції, привітали з цим видатним святом урочистим концертом, який   подарували понорницькі аматори художньої самодіяльності та школярі.

   По завершенню урочистої частини заходу,  для  тих,  хто вирішив довести свою козацьку силу та міць, твердість та  витривалість, характер та силу волі, були організовані справжні козацькі забави.

    

   Сектор інформаційної діяльності
   і комунікацій з громадськістю райдержадміністрації

   Назад    

   13 Серпня 2018 15:04
   02 Липня 2018 15:55
   19 Березня 2018 10:54
   06 Березня 2018 11:42