Коропська РДА
   Анонси

    

    

    


   Назад

   Як наповнити районний бюджет, вирішували у Понорниці

   Сьогодні в.о. голови райдержадміністрації Віктор Кузуб провів виїзну робочу нараду з головами сільських, селищних рад в смт Понорниця. У зустрічі взяли участь заступник голови РДА Валентина Саволєй, начальник відділу культури і туризму Сергій Семенов,  помічник-консультант народного депутата України А. Євлахова Катерина Четверик та представники місцевого самоврядування Понорниці, Верби, Радичева, Розльот, Деснянського, Крисок, Мезина та Покошич.

   Під час наради Віктор Кузуб піднімав  питання щодо критичної ситуації  з наповненням районного бюджету на 2018-й рік. Кожен з учасників зустрічі мав можливість висловити своє бачення виходу з даного становища. Звучали пропозиції стосовно можливості збільшення власних доходів шляхом спонукання роботодавців до легалізації найманих працівників та оформлення орендованних земельних паїв, перевід  котелень бюджетних закладів, зокрема шкіл та дитсадків  на тверде паливо,  проведення заходів з оптимізації закладів культури і бібліотек тощо. Наприкінці учасники наради обговорили  організаційні питання щодо проведення урочистостей з нагоди Дня захисника України в смт Понорниця.

   В ході візиту до смт Понорниця в.о. голови районної державної адміністрації Віктор Кузуб та помічник консультант народного депутата Катерина Четверик відвідали Понорницьку лікарню, де зустрілися з медичним персоналом та вивчили потреби проведення ремонтних робіт в даному закладі.

   Сектор інформаційної діяльності
   і комунікацій з громадськістю райдержадміністрації

   Назад    

   13 Серпня 2018 15:04
   02 Липня 2018 15:55
   19 Березня 2018 10:54
   06 Березня 2018 11:42