Коропська РДА
    Анонси












     

     

     


    Назад

    Віктор Кузуб привітав переможців чемпіонату з легкої атлетики

    10 жовтня  на стадіоні кульутрно-спортивного комплексу «Аполлон» відбувся чемпіонат з легкої атлетики серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів  Коропського району та громади. У змаганнях взяли участь учні  загальноосвітніх навчальних закладів  І-ІІІ-го та І-ІІ ступенів громади і району.  Всього взяли участь  80  юнаків та дівчат.  Змагалися юні спортсмени у  спритності з бігу на: 60 м.,100 м., 400 м., 800 м, 1500 м.

    Найкращі результати  у бігу на короткі дистанції  на 60м. продемонстрували  Карина Костюк (Деснянська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Анастасія Жорняк (Лукнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), та Аліна Андрющенко (Риботинська ЗОШ І-ІІІ ступенів),Владислав П’ятенко (Коропська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Віталій Петренко (Рождественська І-ІІІ ступенів) та Владислав Проскура (Коропська ЗОШ І-ІІІ ступенів). 

    У забігу на  стометрову дистанцію найкращі результати серед дівчатат показали: Олена Савицька (Деснянська ЗОШ І-ІІІ ступенів) Юля Наливайко (Крисківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)  та Вікторія Сокол (Оболонська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

    У  юнаків найкращий результат «стометрівки»  показав призер обласних стартів Олександр Чередниченко (Коропська ЗОШ І-ІІІ ступенів), другим подолав дистанцію Владислав Пилипенко (Деснянська ЗОШ І-ІІІ ступенів),  третім був Максим Петрушанко (Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ).

    400 м. серед дівчат першою пробігла Ярослава Губар (Нехаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Дарина Кир’янова (Радичівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) – друге місце, Аня Ісакова (Понорницька ЗОШ І-ІІІ ступенів) – третє місце. 
    В юнаків із значною перевагою першим подолав дистанцію Артем Крючков (Карильська ЗОШ І-ІІІ ступенів),  далі – Денис Бориско (Коропська ЗОШ І-ІІІ ступенів) та Богдан Пуленко (Вербська ЗОШ І-ІІІ ступенів ). 

    На 800 м. дистанції чемпіонкою серед дівчат стала  Катерина Коток (Іваньківська ЗОШ І-ІІ ступеню), Ангеліна Остапенко (Крисківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) прибігла другою, Вікторія Литвиненко (Черешенська ЗОШ І-ІІІ ступенів) - третьою.  
    У юнаків лідером на цій же дистанції  став  Віталій Пушкар (Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Вадим Цупко та  Артем Козачок (Коропська ЗОШ І-ІІІ ступенів). 

    На дистанції у1500 м. най витривалішим юнаком Коропщини став Ігор Коваль (Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), на другому місці – Дмитро Хорошок (Коропська ЗОШ І-ІІІ ступенів ) та Борис Чайка (Карильська ЗОШ І-ІІІ ступенів). 
    Нагороджували юних спортсменів: в.о. голови райдержадміністрації Віктор  Кузуб та  начальник відділу сім’ї, дітей, молоді та спорту Коропської громади  Оксана Нестеренко. 
    Медалі, грамоти, а найбільш приємний сюрприз - грошове заохочення - переможцям надали депутати: обласної ради – Володимир Селянський, районної ради – Василь Перепадя, Коропської селищної ради - Владислав Яцечко.

     

    Сектор інформаційної діяльності
    і комунікацій з громадськістю райдержадміністрації

    Назад



    12 Жовтня 2017 16:32
    12 Жовтня 2017 15:27
    05 Вересня 2017 09:26
    31 Серпня 2017 12:26
    17 Серпня 2017 10:22
    07 Серпня 2017 11:26
    19 Липня 2017 09:12
    03 Липня 2017 08:24