back

В Територіальному центрі відзначили День ветерана та День людей похилого віку

02 жовтня 2017

 

З нагоди відзначення Дня людей похилого віку 29 вересня територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Понорницькому територіальному  відділенні денного перебування було організовано святковий обід для підопічних, які перебувають на обліку терцентру. До присутніх на заході звернулася начальник УСЗН Коропської РДА  Микола Колодко та директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації Ірина Кваско, наголосивши, що цей день є визначним і особливим, оскільки кожен повинен пам’ятати свою історію, шанувати та надавати підтримку людям похилого віку, ветеранам, пенсіонерам. Турбота про них – справа всього суспільства, адже моральна й матеріальна підтримка особливо відчуваються у поважному віці.

Запрошені відчули себе не лише гостями на цьому святі, а й безпосередньо учасниками пісенного дійства, адже музична програма була організована ансамблем «Орхідея», що діє при Понорницькому відділенні денного перебування, тріом «Три козаки», аматорами Понорницького будинку культури та працівниками відділення. Нікого не залишили байдужими поетичні рядки які зачитали Н.І. Пушанко,  Ю.І. Поздняков, та О.Г. Коляда.

 

 

 

            Загалом свято пройшло у гарній, теплій  атмосфері. По завершенню урочистої частині учасники свята мали можливість поспілкуватися  за чашкою духмяного чаю.

 

 

     Також  до Дня людей похилого віку у холі Понорницького відділення територіального центру  діє виставка робіт місцевих умільців: П.П. Пушанко, М.Ф. Костюченко, Л.Ф. Ісакової, О.Г.Коляди та інших.

 

Понорницьке  відділення денного перебування

                                                                                                                 територіального центру