Коропська РДА
   Анонси

    

    

    


   Назад

   Питання фінансування районної медицини стоїть гостро

   З робочим візитом на Коропщину 8 серпня завітали перший заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Сахневич та начальник управління охорони здоров’я ОДА Петро Гармаш.

   Основною проблемою відвідин стало питання заборгованості по заробітній платі працівникам медичної галузі району. А тому місцем зустрічі стала саме Коропська центральна районна лікарня. Обласні гості зустрілися з виконуючим обов’язки голови райдержадміністрації Віктором Кузубом, головою районної ради Михайлом Мазуренком, Коропським селищним головою об’єднаної територіальної громади Віктором Журавлем та головним лікарем Стефанією Мироновою. Посадовці оглянули приміщення відремонтованого відділення поліклініки та обговорили ситуацію, що склалася з виплатою заробітної плати.

   Леонід Сахневич зосередив увагу присутніх на потребі пошуку спільних альтернативних рішень, можливо в певному плані не дуже популярних, але так необхідних в умовах проведення реформ. За словами посадовця, якщо громада прагне зберегти лікарню, то повинна розуміти, що основний тягар її утримання потрібно буде брати на себе.

   «Обласна адміністрація за першої ж можливості допоможе субвенцією, але сьогодні потрібно передусім місцевим керівникам - районної ради, адміністрації і громади - разом все зважити і правильно розставити пріоритети, бо з наступного року, коли вступить у дію закон про медичну реформу і гроші будуть «ходити» за пацієнтом, питання фінансування районної лікарні постане ще гостріше», - зазначив Леонід Сахневич.

    В ході зустрічі також були обговорені питання щодо реалізації проектів району за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Це питання утеплення будівлі Коропської ЦРЛ, реконструкція очисних споруд лікарні та ремонт терапевтичного відділення, газифікація села Шабалинів, ремонт Коропської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка тощо.

   Сектор інформаційної діяльності
   і комунікацій з громадськістю райдержадміністрації

   Назад    

   12 Липня 2018 12:19
   12 Липня 2018 09:14
   02 Липня 2018 15:55
   20 Червня 2018 15:00
   02 Квітня 2018 09:15
   19 Березня 2018 10:54
   06 Березня 2018 11:42