Коропська РДА
  Анонси
   

   

   


  Назад

  На Коропщині відбувся найунікальніший фестиваль України «Мамонт фест»: відчуй себе первісною людиною

  Міжнародний фестиваль творчості «Мамонт фест» цими вихідними, 14-15 липня, пройшов у Мезинському національно-природничому парку (с. Оболоння) на березі річки Десна.

  Організатори заходу, земляк із Понорниці (фіналіст талант-шоу «Голос країни» та учасник проекту «Останній герой») Дмитро Селянський, а також волонтерське об’єднання  «Mamont family», підготували тематичні декорації на тему первісного ладу і запропонували всім учасникам поринути у світ доісторичних кроманьйонських часів: чоловікам - відчути себе мужніми добувачами, які, не зважаючи на небезпеку, йдуть полювати на мамонтів; а жінкам – справжніми берегинями домашнього вогнища та затишку у своїх первісних оселях.

  На учасників «Мамонт фесту» чекала цікава, насичена програма: первісні види змагань, квест «Кістка мамонта», прогулянки на повітряній кулі, сафарі-тур по парку, «Містечко майстрів», виставка скам’янілостей, кроманьйонська кухня, а ще дискотека до світанку від провідних ді-джеїв Чернігівщини.

  У концертній програмі взяли участь: резидент - Element Club (Пекін), Mc Nobody, mc Booblik, dj Urban, ді-джеї - Ghrost, Wix, Hydrogen та Stereotype, гурт «Jam Bubble Band», легендарний театр тіней «Fireflies», фолк-гурт «Старий Фольварк» (Білорусь) і звичайно ж, Дмитро Селянський. Свято було організоване за сприяння Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА, місцевих підприємців та всіх небайдужих земляків.

  Виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Віктор Кузуб, який також узяв участь у цьому заході, спілкуючись з організаторами «Мамонт фесту», зауважив, що цей захід потрібно підтримувати і широко рекламувати, адже подібного в Україні немає. «Цей зовсім новий унікальний фестиваль добре себе позиціонує у сфері розвитку «зеленого туризму» на Чернігівщині. Сподіваюся, з часом він стане ще більш популярним не лише у районі, Україні, але й за кордоном. Ми маємо гарні краєвиди, чудову річку Десну, а крім цього - унікальні знахідки поселень первісних людей та останки мамонтів, тож чому на цьому не зробити рекламу нашому краю?» - додав керівник району.

   

   

  Сектор інформаційної діяльності
  і комунікацій з громадськістю райдержадміністрації

  Назад  21 Листопада 2017 12:55
  21 Листопада 2017 12:45
  08 Листопада 2017 12:49
  07 Листопада 2017 10:45
  12 Жовтня 2017 16:32
  05 Вересня 2017 09:26
  31 Серпня 2017 12:26
  07 Серпня 2017 11:26