Коропська РДА
  Анонси
   

   

   


  Назад

  Чи зможе Понорниця стати центром громади?

  З метою вивчення можливості створення в смт Понорниця центру об’єднаної територіальної громади в.о. голови райдержадміністрації Віктор Кузуб та голова районної ради Михайло Мазуренко здійснили робочий візит до даного населеного пункту.

  Представники районної влади зустрілися з Понорницьким селищним головою Петром Васильцем та депутатом обласної ради Володимиром Селянським, які їх ознайомили з інфраструктурою селища. Учасники зустрічі відвідали селищну раду, школу, дитячий садок та відділення соціально-побутової адаптації територіального центру райдержадміністрації, оглянули частину пожежно-сторожової охорони та лікарню.

   

   

  Під час спілкування з понорничанами Віктор Кузуб зазначив, що така школа, як у Понорниці, заслуговує на те, щоб бути опорним загальноосвітнім закладом громади. «Звичайно, щоб селище стало центром громади, потрібно ще зробити досить вагомий вклад у розвиток інфраструктури. А тому не варто зволікати з об’єднанням. Децентралізація – це як потяг. Ті, що об’єдналися першими, так би мовити, сіли в «СВ», адже їм держава допомогла найбільше. А хто буде довго розмірковувати, в кращому випадку, залишиться в плацкарті, оскільки доведеться розраховувати більше на власну фінансову спроможність».

  По завершенню візиту учасники зустрічі поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної сотні та воїнам, загиблим в АТО, який нещодавно відкрили в Понорниці. До будівництва цього меморіального комплексу долучилися всі навколишні села. Тож депутат обласної ради Володимир Селянський, в ході розмови, зауважив: «Якщо ми всі можемо об’єднатися заради спільної справи, то невже не зможемо згуртуватися заради спільного кращого майбутнього?!»

   

  Сектор інформаційної діяльності
  та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації

  Назад  21 Листопада 2017 12:55
  21 Листопада 2017 12:45
  08 Листопада 2017 12:49
  07 Листопада 2017 10:45
  12 Жовтня 2017 16:32
  05 Вересня 2017 09:26
  31 Серпня 2017 12:26
  07 Серпня 2017 11:26