back

«Як створювалась Конституція України» - тематичний захід для підопічних Понорницького відділення терцентру РДА

30 червня 2017

У територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської РДА  27 червня на передодні Дня Конституції України відбувся тематичний захід. Підопічні відділення денного перебування відвідали бібліотеку, де для них виступив вчитель історії М.Б. Музиченко і розповів, як створювалась Конституція України, хто був першим засновником, що Конституція України — це звід найголовніших законів нашої держави, її було прийнято 28 червня 1996 року. Шлях становлення Української державності довгий і тернистий, тож і історія утвердження нашої Конституції також довготривала.

На  даному заході були представлені відео-матеріали про Конституцію України. Цю роботу підготувала педагог-психолог територіального центру А.О. Ісакова.

Бібліотекар Слісар А.В. також привітала із святом та підбила підсумки: що кожна держава має свою конституцію і вважає її найціннішим документом. У цьому документі закладено основу держави — її суспільні й національні цінності, життєво важливі права та свободи громадян. Конституція — це гордість країни, день її прийняття вважається великим святом.

В.В.Маринченко подарував пісні про Україну. А в кінці заходу слухачі поласували солодощами з чаєм. Всі були задоволені і дякували за таку чудову зустріч. 

 

Понорницький  територіальний центр

соціального обслуговування (надання соціальних послуг)