Коропська РДА
   Анонси
    

    

    


   Назад

   Година громадянської свідомості для коропських школярів відбулась у центральній районній бібліотеці

   18 травня в центральній районній бібліотеці з нагоди відзначення Дня вишиванки та Дня Європи відбулись просвітницькі акції «Вишиванка – генетичний код нації» та «Чи готові ми жити в Європі?», на які завітали учні 8 класу Коропської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з класним керівником Надією Кучук.

   Про виникнення народного свята з ідеї студентки Чернівецького національного університету Лесі Воронюк вибрати день і прийти усім у вишиванках розповіла старшокласникам бібліотекар Світлана Матвієнко.

   «Вишиванка – символ нашої багатої традиціями української культури. В наш час вишиванка вийшла з повсякденної форми одягу, проте сьогодні її одягають на свята або визначні дати», - розпочала свою розповідь Світлана Матвієнко. Учні дізнались історію появи вишиванки, види орнаменту та визначення за візерунком на сорочці походження людини, її вік, соціальний статус та навіть сімейний стан.

   Начальник Коропського бюро правової допомоги Наталія Ющик розповіла школярам про підписання у Страсбурзі 17 травня цього року законодавчого акта, яким буде запроваджений безвізовий режим для громадян України. Ознайомила учнів з основними новелами у законодавстві, яке регулює питання, пов’язані з оформленням та видачею біометричного паспорта.

   Під час демонстрації виставки–знайомства «Подорожуємо Європою разом з бібліотекою» Наталія Ющик розповіла про діючі міграційні правила та дію в ЄС «Шенгенського прикордонного кодексу», де зазначений порядок та правила перетину кордону іноземцями.

   За інформацією Коропського бюро правової допомоги

   Назад    

   02 Квітня 2018 09:15
   30 Березня 2018 10:38
   19 Березня 2018 10:54
   06 Березня 2018 11:42
   05 Березня 2018 12:49
   23 Листопада 2017 10:05
   08 Листопада 2017 12:49