Коропська РДА
   Анонси
    

    

    


   Назад

   Привітали з Днем матері і Днем сім'ї

   В другу неділю травня в Україні відзначають День матері. Цього дня годиться віддавати шану матерям і дякувати їм за нелегку працю, приїжджати в гості, дарувати квіти та подарунки, робити їх життя хоча б на день трішки легшим, звільняючи від домашніх турбот. Але є особлива категорія жінок-матерів – тих, хто втратив своїх дітей на полі бою, котрі героїчно загинули, захищаючи нашу країну.

   Тож, 16 травня з нагоди цього свята працівники Коропського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з представниками громадської організації «Спілка учасників антитерористичної операції Коропщини» та Товариства Червоного Хреста України відвідали матерів загиблих воїнів-земляків Тамару Петрівну Ковтун та Надію Миколаївну Шкляр, вручили їм художні роботи школярів і, звичайно ж, троянди, які б мали дарувати сини-козаки, але так склалося, що ті вже подарували матері-Україні найдорожче – своє життя.

   Ділячись спогадами про синів, Тамара Ковтун та Надія Шкляр висловили сподівання, що захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України, їх сини загинули немарно, що ціною свого життя наблизили час перемоги.

   Цього ж дня з нагоди іншого соціального свята – Міжнародного Дня сім’ї, який світ відзначає 15 травня, була здійснена поїздку до Лукнова, де представники соціальних служб та громадських оргнізацій відвідали наймолодшу прийомну сім’ю Л.М. Тригубенко та найбагатодітнішу сім’ю О.В. Коржа, в якій виховується дев’ятеро дітей. Гості подарували батькам сувенірні набори, а дітям - м’які іграшки та солодощі.

   За інформацією Коропського ЦСССДМ

   Назад    

   02 Квітня 2018 09:15
   30 Березня 2018 10:38
   19 Березня 2018 10:54
   06 Березня 2018 11:42
   05 Березня 2018 12:49
   23 Листопада 2017 10:05
   08 Листопада 2017 12:49