back

Відзначили День людей похилого віку у Понорниці

05 жовтня 2016

Гарного осіннього дня, коли в повітрі ніжно кружляє багряне листя,а лагідне проміння сонця пестить айстри та чорнобривці, в нашій країні відзначають чудове свято – День людей похилого віку. І саме з нагоди цього дня у Понорницькому відділенні територіального центру було людно.

А поспішили старенькі бабусі та дідусі до терцентру, бо на них чекало справжне свято. З вітальним словом до присутніх звернулися директор територіального центру О.Г.Лаврик, селищний голова П.О.Василець та завідувач відділення соціально-побутової адаптації О.П.Бибік. Гарну музичну програму подарували працівники Понорницького будинку культури, ансамбль «Орхідея», створений відділенням соціально-побутової адаптації, працівники відділення В.І.Латиш та Ю.М.Петрушанко.

Виступили на святі говіркі та непосидючі баба Параска і баба Палажка, також виступила з гуморескою В.Ф.Пушанко і мабуть нікого не залишив байдужим гарний і душевний вірш, який зачитав Ю.П.Поздняков.

Загалом свято пройшло у гарній, теплій атмосфері. Після музичної частини усі бажаючі гості мали змогу поласувати солодощами за чашкою духмяного чаю. Всі присутні залишилися вдячні та задоволені.

Варто зазначити, що до Дня людей похилого віку у холі Понорницького відділення терцентру діяла виставка робіт людей, які знаходяться на заслуженому відпочинку. Милували око глядачів роботи місцевих майстрів: Ю.І.Позднякова, Н.Є.Прохоренко, Т.М.Позднякової, Н.М.Юрченко та інших.

За інформацією Понорницького відділення територіального центру соціального обслуговування громадян