Коропська РДА
  Анонси
   

   

   

  Фонд соціального страхування

  Назад

  Бахмацьке відділення управління виконавчої дирекції
  Фонду соціального страхування нагадує про подачу  звітності по коштах Фонду

   Бахмацьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області нагадує, що з 2 жовтня 2017 року триває подача звітності страхувальниками по коштах Фонду за 9 місяців 2017 року.

  Відповідно до п. 4.1Порядку формування та подання страхувальниками звітності по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування та витратами, зумовленими похованням, затвердженого постановою правління Фонду від 18.01.2011 № 4 , страхувальники зобов’язані формувати та подавати до органів Фонду звітність не пізніше 20 числа наступного за звітним періодом місяця. Базовим звітним періодом для них є квартал.

  Тобто, термін подання звітності за 9 місяців 2017 року – до 20 жовтня 2017 року включно.

  У разі неподання, несвоєчасного або недостовірного подання квартальної звітності, на страхувальників буде накладено штраф у розмірі від 136 до 255 гривень.

  Звіт за формою Ф4-ФСС з ТВП не подається у разі відсутності у страхувальника заборгованості на початок звітного кварталу та оборотів у звітному кварталі по субрахунку, на якому ведеться облік коштів Фонду, а також у разі наявності заборгованості за Фондом на початок року та відсутності оборотів у звітному кварталі.

          Відділення знаходиться в м. Бахмач вул. Соборності,42, ліве крило, 2 поверх, телефони: 2-14-52, 2-16-86  .    

        Представництво відділення в Борзнянському районі знаходиться в м. Борзна вул. Незалежності,2,  2 поверх, телефон: 2-17-46  .    

        Представництво відділення в Коропському районі знаходиться в смт. Короп вул. Поштова, 6,  2 поверх, телефон: 2-14-27 .

   

  Начальник Бахмацького відділення  Микола Литвин.


  1 серпня 2017 року - початок роботи нового Фонду соціального страхування

     Відповідно до постанови правління Фонду соціального страхування України з 1 серпня 2017 року розпочинає свою діяльність новий фонд соціального страхування України, який є правонаступником фондів соціального страхування України від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань та соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності..

      Структурою нового фонду передбачено Бахмацьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області, яке обслуговує страхувальників та застрахованих осіб на території Бахмацького, Борзнянського та Коропського районів.

     Відділення знаходиться в м. Бахмач вул. Соборності,42, ліве крило, 2 поверх, телефони: 2-12-96, 2-17-02, 3-47-34,  2-14-52, 2-16-86  .    

        Представництво відділення в Борзнянському районі знаходиться в м. Борзна вул. Незалежності,2,  2 поверх, телефон: 2-17-46  .    

        Представництво відділення в Коропському районі знаходиться в смт. Короп вул. Поштова,6,  2 поверх, телефон: 2-14-27 .

         Незважаючи на реорганізацію, Відділення  своєчасно і в повному обсязі надає належні страхові виплати, соціальні послуги та матеріальне забезпечення застрахованим особам відповідно до Закону України « Про соціальне страхування».

         Зокрема, в липні 2017 року потерпілим на виробництві страхові виплати за червень і липень 2017 року здійснено наперед.

        З серпня будуть продовжені виплати застрахованим особам у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності, по вагітності і пологах, допомогу на поховання.

         Також нагадуємо, що вже діє новий Порядок відшкодування витрат за надані послуги санаторно – курортним закладам за вибором потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, головною особливістю якого є надання права потерпілому на виробництві, якому за висновком МСЕК визначено санаторно- курортне лікування, самостійно обирати санаторно- курортний заклад за своїм вибором, включаючи місцеві санаторії, а також встановлені граничні розміри витрат ліжко- дня на одного потерпілого для відшкодування вартості санаторно – курортного лікування.

        Даний порядок з 1 січня 2018 року буде поширено на всіх застрахованих осіб.

        Докладну інформацію з питань діяльності відділення можна отримати в Бахмацькому відділенні та його представництвах в Борзнянському та Коропському районах на особистому прийомі або за телефонами.  

   

  М.Литвин, начальник Бахмацького відділення  


  У Чернігові пройшли відбірні змагання серед потерпілих на виробництві «Сила духу»

  20 квітня на спортивній базі олімпійської підготовки з біатлону та лижного спорту у місті Чернігові відбулися обласні відбірні змагання V Спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу» . В змаганнях з армспорту, гирьового спорту, бомбаскету , дартсу, настільного тенісу та шахів взяли участь понад 120 учасників .

  Начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Чернігівській області Володимир Нашиванько привітав учасників змагань, зазначивши, що психологічна реабілітація потерпілих відіграє дуже важливу роль у відновленні їх здоров'я, а заняття фізичною культурою та спортом в цьому допомагають, тому й організовано ці змагання.

  Також було оголошено привітання до учасників змагань директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань України Валерія Акопяна.

  Привітала учасників відбірних змагань і нагороджувала переможців заступник голови - керівник апарату ОДА Наталія Романова.

  А далі завирувала боротьба, яка не залишила нікого байдужим. В змаганнях було розіграно 51 комплект нагород. Переможці та призери відбірних змагань отримали свої заслужені нагороди - медалі та кубки, грамоти спартакіади.

  Як і в минулих роках знову успішно виступила команда відділення виконавчої дирекції Фонду в Бахмацькому районі, яка завоювала 5 срібних нагород.

  Призерами в нашій команді стали Ганна Товста - бомбаскет, Микола Журавель – гирьовий спорт, Валентина Трухан – настільний теніс, Володимир Манірко – бомбаскет.

  Переможці обласних відбірних змагань візьмуть участь у фінальних змаганнях V Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу» , які пройдуть в червні 2017 року в м. Одесі.

  М.Литвин, начальник відділення ВДФ в Бахмацькому районі

  _______________________________________________________________

   

  Статутні завдання виконуємо

   

  Згідно Конституції України кожен громадянин має право на працю, належні, безпечні і здорові умови праці, соціальний захист, охорону життя та здоров'я у процесі трудової діяльності.

  Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві надає громадянам надійні гарантії на соціальний захист у разі травмування на виробництві чи внаслідок професійного захворювання. Відділення виконавчої дирекції Фонду в Бахмацькому районі виконує свої статутні завдання на території Бахмацького, Борзнянського та Коропського районів, де розміщені 3532 суб'єкти господарської діяльності, зареєстровані у Фонді, з них 1589 – юридичних та 1943 – фізичних осіб, які мають найману працю.

  Всі страхувальники є об'єктами уваги страхового експерта з охорони праці. Метою профілактичної роботи є збереження життя та здоров'я людини під час виконання нею трудових обов'язків. Робота страхового експерта спрямована на пропаганду безпечних умов праці через засоби масової інформації і роботу з роботодавцями , активізацію роботи консультативних центрів, на яких за 2016 рік надано страхувальникам 102 консультації. Також поліпшено якість проведення семінарів, нарад, круглих столів, яких в 2016 році проведено 85, надруковано 45 статей в ЗМІ з питань виконання статутних напрямів діяльності Фонду. Постійно проводяться семінари –наради спільно з управліннями агропромислового розвитку райдержадміністрацій та управлінням Держпраці напередодні весняно-польових робіт та збирання врожаю, навчання з охорони праці водіїв, трактористів , кочегарів спільно з районним центром зайнятості . На пропаганду безпечних умов праці передбачено і використано 6 тисяч гривень.

  Зменшенню виробничого травматизму сприяє і виконання районних Програм поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2013- 2017 роки.

  Але профілактика ще не гарантує безпеку від нещасного випадку. В минулому році на виробництві трапилось 7 нещасних випадків, з них 2- зі смертельним наслідком. Переважна більшість випадків стались через психофізичні та організаційні причини, або через всім відомий «людський фактор»,особисту необережність , не виконання вимог інструкцій з охорони праці. Більшість нещасних випадків стались в результаті падіння потерпілих,дії обладнання, машин, механізмів, наїзду транспортних засобів, ДТП.

  Соціальний захист застрахованих осіб – ще один важливий напрям роботи відділення. На обліку перебуває 480 особових справ потерпілих на виробництві та членів сімей загиблих. Крім того, у відділенні перебувають на тимчасовому обліку 52 чоловік жителів Донецької та Луганської областей. Всі потерпілі своєчасно і повному обсязі отримують передбачені законом страхові виплати та медико – соціальні послуги, яких у 2016 році відділенням сплачено понад 5,1 млн. грн. За кошти Фонду 5 осіб отримали санаторно - курортні путівки та медичну реабілітацію, 3 чол. видано направлення для отримання протезно – ортопедичних виробів, 9 інвалідам праці виплачено компенсацію на бензин та транспортні послуги.

  Призначення, перерахунок і відшкодування страхових виплат, індексації проведені в установлені законом терміни.

  Активну участь в обласних відбірних змаганнях ІV Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу» взяла команда відділення, яка завоювала 7 нагород,а окремі її учасники брали участь у складі команди області на фінальних змаганнях в м.Ужгород.

  Ефективна робота з профілактики нещасних випадків, реабілітація та відшкодування шкоди постраждалим на виробництві неможлива без стабільного наповнення бюджету Фонду за рахунок страхових коштів. Спеціалістами з обліку страхувальників в 2016 році проведено роботу по скороченню недоїмки, яка зменшилась на 2766 гривень.

  Колектив відділення і в умовах реформування докладає максимальних зусиль для забезпечення соціальних гарантій застрахованим особам, якісного виконання статутних завдань.

  М.Литвин, начальник відділення ВДФ в Бахмацькому районі

  *************************************************

   

  Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві – 15 років

  У Конституції України задекларовано, що життя і здоров'я людини є найвищою соціальною цінністю. Кожен має право на працю, на належні, безпечні і здорові умови праці, гарантії щодо соціального захисту, охорони життя та здоров'я у процесі трудової діяльності.

  В серпні 2015 року виповняється 15 років Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, створення якого було зумовлене насамперед тим, що система компенсацій потерпілим на виробництві, що діяла до 1999 року, не могла ефективно працювати. Причина в тому, що збиток, заподіяний здоров'ю працівника при виконанні трудових обов'язків відшкодовувався йому роботодавцем, а в період різкого спаду виробництва та банкрутства підприємств десятки тисяч працівників не могли отримати компенсації, заборгованість по виплатах яких становила понад 600 млн. гривень.

  Після створення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві громадяни отримали надійні гарантії на соціальний захист у разі травмування на виробництві чи внаслідок професійного захворювання, виплати стали своєчасними, інтереси потерпілих захищаються. Відділення виконавчої дирекції Фонду в Бахмацькому районі виконує свої функції на території Бахмацького, Борзнянського та Коропського районів, де розміщені 2098 суб'єктів господарської діяльності,зареєстрованих у Фонді. У відділенні працює 8 чоловік.

  За 15 років діяльності Фонду по відділенню було зареєстровано понад 260 випадків травматизму на виробництві, в тому числі майже 50- зі смертельним наслідком, 4 випадки профзахворювань.

  Всі страхувальники є об'єктами уваги страхового експерта з охорони праці. Профілактична робота з охорони праці – це широкий спектр заходів, кінцева мета яких – збереження життя та здоров'я людини під час виконання нею трудових обов'язків. Робота страхового експерта спрямована на пропаганду безпечних умов праці через засоби масової інформації та роботу з роботодавцями, оскільки зрозуміло, що нещасний випадок легше попередити, вклавши кошти у створення безпечних умов праці, ніж нести моральну відповідальність і матеріальні витрати для відновлення зруйнованих після аварій виробництв і допомоги постраждалим. За час існування Фонду рівень виробничого травматизму завдяки проведеній профілактичній роботі знизився в 2,7 раза. Відділення є одним з ініціаторів розроблення та виконання районних Програм поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2013 -2017 роки.

  Соціальна захищеність застрахованих осіб – ще один важливий напрям роботи відділення. На обліку перебуває 467 особових справ потерпілих на виробництві та членів сімей загиблих. Крім того, у відділенні перебувають на тимчасовому обліку 67 чоловік жителів Донецької та Луганської областей. Всі потерпілі, які мають на це право, своєчасно і повному обсязі отримують передбачені законом страхові виплати та медико – соціальні послуги: лікування, вироби медичного призначення, медикаментозні препарати, технічні засоби реабілітації, санаторно – курортне лікування та реабілітацію.

  На відміну від інших соціальних фондів всі види виплат та медико- соціальних послуг, які надає Фонд, не тільки декларовані, але й гарантовані. Середньомісячний розмір страхових виплат зріс у порівнянні з 2001 роком в 16 раз і обсяг яких за 15 років діяльності Фонду по відділенню складає понад 23 мільйони гривень.

  Ефективна робота з профілактики нещасних випадків, реабілітація та відшкодування шкоди постраждалим на виробництві неможлива без стабільного наповнення бюджету Фонду за рахунок страхових коштів. Спеціалістами з обліку страхувальників в 2014 році виконано план по доходній частині на 101%, додатково отримано 56690 грн, в т.ч. 43,7 тис. грн капіталізованих платежів, понад 11 тис. грн недоїмки, списано понад 4,7 тис. грн недоїмки за рішенням судів. Колектив відділення і в умовах реформування докладатиме максимальних зусиль для забезпечення соціальних гарантій застрахованим особам, передбачених чинним законодавством.

  М.Литвин, начальник відділення ВДФ в Бахмацькому районі

   

   

  *********************************************

  Статутні завдання виконуємо

  У Конституції України задекларовано, що життя і здоров'я людини є найвищою соціальною цінністю. Кожен має право на працю, на належні, безпечні і здорові умови праці, гарантії щодо соціального захисту, охорони життя та здоров'я у процесі трудової діяльності. Після створення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві громадяни отримали надійні гарантії на соціальний захист у разі травмування на виробництві чи внаслідок професійного захворювання.

   

   

  Відділення виконавчої дирекції Фонду в Бахмацькому районі виконує свої функції на території Бахмацького, Борзнянського та Коропського районів, де розміщені 2072 суб'єктів господарської діяльності,зареєстрованих у Фонді, з них 1475 – юридичних , 594 – фізичних осіб, які мають найману працю і 3 добровільно застраховані особи.

  Всі страхувальники є об'єктами уваги страхового експерта з охорони праці. Профілактична робота з охорони праці – це широкий спектр заходів, кінцева мета яких – збереження життя та здоров'я людини під час виконання нею трудових обов'язків. Робота страхового експерта спрямована на пропаганду безпечних умов праці через засоби масової інформації та роботу з роботодавцями, оскільки зрозуміло, що нещасний випадок легше попередити, вклавши кошти у створення безпечних умов праці, ніж нести моральну відповідальність і матеріальні витрати для відновлення зруйнованих після аварій виробництв і допомоги постраждалим. Одне з основних місць цій роботі займало проведення перевірок стану профілактичної роботи, умов і безпеки праці у суб'єктів господарювання, але після їх призупинення увага страхового експерта з охорони праці зосереджена на активізації роботи консультативних центрів, на яких за 2014 рік надано страхувальникам 212 консультацій, а в 1 кварталі 2015 року -52. Також поліпшено якість проведення семінарів, нарад, круглих столів, яких в 2014 році проведено 34, надруковано 18 статей в ЗМІ з питань виконання статутних напрямів діяльності Фонду. В 1 кварталі 2015 року проведено 23 нарад, семінарів, круглих столів, надруковано 3 статті в ЗМІ. Але профілактика ще не гарантує безпеку від нещасного випадку. Хоч кількість нещасних випадків на виробництві в 2014 році порівняно з 2013 роком зменшилась з 15 до 10, але 2 працівники загинули. В 1 кварталі 2015 року зареєстровано 1 випадок виробничого травматизму. Переважна більшість випадків стались через психофізичні та організаційні причини, або через всім відомий «людський фактор»,особисту необережність , майже половина -в результаті падіння під час пересування та з висоти.

  Соціальна захищеність застрахованих осіб – ще один важливий напрям роботи відділення. На обліку перебуває 467 особових справ потерпілих на виробництві та членів сімей загиблих. Крім того, у відділенні перебувають на тимчасовому обліку 64 чоловік жителів Донецької та Луганської областей. Всі потерпілі своєчасно і повному обсязі отримують передбачені законом страхові виплати та медико – соціальні послуги, яких у 2014 році відділенням сплачено понад 3,4 млн. грн, протягом 1 кварталу 2015 року-понад 1 млн. грн.

  Ефективна робота з профілактики нещасних випадків, реабілітація та відшкодування шкоди постраждалим на виробництві неможлива без стабільного наповнення бюджету Фонду за рахунок страхових коштів. Спеціалістами з обліку страхувальників в 2014 році виконано план по доходній частині на 101%, додатково отримано 56690 грн, в т.ч. 43,7 тис. грн капіталізованих платежів, понад 11 тис. грн недоїмки, списано понад 4,7 тис. грн недоїмки за рішенням судів. В 1 кварталі 2015 року отримано 1171 грн. Всі страхувальники, які ведуть діяльність, повідомили Фонд про річний фактичний обсяг реалізованої продукції , виконаних робіт та наданих послуг за 2014 рік.

  Колектив відділення і в умовах реформування докладатиме максимальних зусиль для забезпечення соціальних гарантій застрахованим особам, передбачених чинним законодавством.

   

  М.Литвин, начальник відділення ВДФ в Бахмацькому районі

   

  Назад   

  05 Грудня 2017 12:04
  27 Листопада 2017 10:18
  23 Листопада 2017 10:05
  21 Листопада 2017 12:45
  08 Листопада 2017 12:49
  07 Листопада 2017 10:45
  12 Жовтня 2017 16:32
  05 Вересня 2017 09:26
  31 Серпня 2017 12:26
  07 Серпня 2017 11:26