back

Перше вересня - початок занять для пенсіонерів "Університету ІІІ віку"

08 вересня 2016

1 вересня свято не тільки для школярів, студентів, але й для людей похилого віку. В Коропському відділенні соціально побутової адаптації діє «Університет ІІІ віку», в якому навчаються пенсіонери. Для них проводяться лекції та практичні заняття.

Одним з таких заходів є День знань. Цього року вже вкотре в Університеті зібралися люди поважного віку, щоб розпочати навчальний рік. До нас приходять як нові люди, так і студенти, які вже навчалися, – ми раді всім.

Для наших учениць продзвенів дзвоник, з якого і почався День знань. Лунали привітання від завідуючої відділенням соціально–побутової адаптації Н.М. Ваніхіної. Студенти також привітали працівників відділення з початком навчального року.

Традиційно для кожного року студенти заповнювали заяви для вступу до «Університету ІІІ віку» та анкети, де вказували свої побажання щодо тем лекцій та практичних занять, які місця хотіли б відвідати та з представниками яких галузей поспілкуватися. На основі заповнених анкет ми зробили аналіз виконаної роботи і що залишилося нереалізованим. Все це обговорили зі студентами.

По закінченню заходу пили чай, дискутували про плани на навчальний рік та згадували попередні роки навчання.