Коропська РДА
   Анонси
    

    

    

   Гранти, конкурси, програми

   Назад

   Конкурс грантів «Адвокації заходів зі сприяння торгівлі та спрощення торговельних процедур»,

   який реалізує Громадська організація «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» (ІЕД) у рамках проекту «Діалог зі сприяння торгівлі» за фінансової підтримки Європейського Союзу

   Кінцевий термін подання заявок до 18.00 год. 22.02.2018.

   Конкурс грантів з адвокації заходів зі сприяння торгівлі.doc


    Грантова Програма підтримки мікропроектів від Посольства Німеччини.

   Посольство Федеративної Республіки Німеччина надає фінансову підтримку для реалізації мікропроектів, спрямованих на покращення основних потреб бідних та  вразливих верств населення, які мають довгострокову дієвість.

   Дедлайн – 23 лютого 2018 року.

   Мікропроекти – це заходи/проекти з коротким терміном реалізації (проект повинен бути реалізований до 15.10.2018), спрямовані на поліпшення базових потреб бідних і вразливих верств населення та на забезпечення довгострокового ефекту від проекту.

   Максимальна сума грантового сприяння, що надається Посольством, становить, як правило, 8 000 євро.

   Хто може подавати заявку:

   Організації/установи/спілки/неурядові організації (крім підприємств і ОСББ), які не спроможні самостійно профінансувати свій проект. Це означає у будь-якому випадку обов’язкову наявність власного внеску заявника (також і нефінансового, наприклад, у формі виконання робіт власними силами, надання транспортних послуг чи приміщень, технічного нагляду або сервісних послуг). Можливе часткове фінансування третіми сторонами (приватними донорами, громадами, місцевими підприємцями).

   Для участі у Програмі необхідно використовувати лише наданий Посольством формуляр заявки (за посиланням), який має бути заповнений повністю. При цьому долучений короткий опис проекту (пункт 5а) необхідно скласти лише німецькою чи англійською мовою (макс. 500 знаків), після чого формуляр має бути підписаний двома відповідальними особами організації-заявника. Заявка і долучений до неї план фінансування (див. зразок в кінці формуляра) мають бути зрозумілі та переконливі. Особливо це стосується мети проекту в рамках реалізації політики співпраці задля розвитку (пункт 5 b заявки):

    – Які дефіцити/проблеми мають бути вирішені? Покриті цим проектом?

   –  Які цілі переслідує цей проект?

   • На кого розрахований проект/кому він принесе користь?
   • За допомогою яких заходів мають бути досягнуті його цілі?

    

   Надішліть цю заявку з планом фінансування ВИКЛЮЧНО поштою на адресу: Посольство Німеччини в Україні, Економічний відділ (wi-13), вул. Богдана Хмельницького, 25, 01901 Київ.

   У разі виникнення запитань, надсилайте їх електронною поштою на адресу: wi-13@kiew.diplo.de, тел.: 044 2811 166.

   Детально: http://www.kiew.diplo.de/Vertretung/kiew/uk/04/Entwicklungspol__Zusammenarbeit/Kleinstprojekte__2018.html   та  http://www.kiew.diplo.de/contentblob/5195118/Daten/8074022/Merkblatt_Kleinstprojekte.pdf 

    

   _________________________________________________

   До уваги!

   До Українського торговельного представництва в Китаї звернулась китайська компанія TBEA Xinjiang SunOasis Co., Ltd., яка зацікавлена у будівництві та фінансуванні в Україні проектів відновлювальної енергетики: сонячних, вітрових та електростанцій, які працюють на біопаливі (СЕС, ВЕС, БіоЕС). 

   Компанія TBEA готова фінансувати проекти відновлювальної енергетики (СЕС, ВЕС, БіоЕС) на умовах участі у проекті від 51%+ до повного викупу проекту.

   Компанію цікавлять проекти СЕС, ВЕС та БіоЕС потужністю від 5 МВт.

   Представники компанії TBEA Xinjiang SunOasis Co., Ltd. зараз знаходяться в Україні.

   Прошу передати цю інформацію підприємцям, що зацікавлені у будівництві в Україні СЕС, ВЕС та БіоЕС.

   За додатковою інформацією звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї.

    

   Для довідки: 

   Компанія TBEA планує реалізувати в Україні масштабний інвестиційний проект, а саме – будівництво найбільшої вітрової електростанції у Східній Європі. Запуск джерела відновлювальної енергії на території Миколаївської області наразі передбачається на 2019 рік. Його потужність складе 500 МВт.

   _______________________________________________________

   Конкурс спільних українсько-американських науково-дослідних проектів за програмою «Спільні наукові проекти»

    

   Конкурс спільних українсько-американських науково-дослідних проектів.doc

   ________________________________________________

   Конкурс Європейської комісії з відбору проектів на фінансування в рамках ініціативи Європейського Союзу «Мери за економічне зростання»

    

   Грант на Розвиток Органів Місцевого Самоврядування від ЄК-ОСТ

    

   ________________________________________________

    

   Де можна навчитися писати проектні заявки на здобуття грантів

   Департамент економічного розвитку облдержадміністрації нагадує керівникам міських, сільських, селищних рад про важливість впровадження проектів міжнародної технічної допомоги, грантових програм та конкурсів. Адже плідна робота з міжнародними організаціями технічної допомоги дозволяє не тільки знаходити додаткові джерела фінансування для проектів, спрямованих на економічний та соціальний розвиток територій, а й реально допомагає покращувати умови життя людей.

   Просимо вас переглянути та ознайомитися з досвідом інших регіонів щодо участі у грантових програмах, який розміщений на сайті Департаменту економічного розвитку в рубриці «Гранти міжнародної технічної допомоги» (http://economy.cg.gov.ua/index.php?id=15752&tp=1&pg=) розділ «Досвід інших регіонів України щодо написання проектних заявок».

   ________________________________________________________________

   Назад    

   22 Лютого 2018 16:21
   21 Лютого 2018 10:10
   15 Лютого 2018 08:48
   09 Лютого 2018 09:37
   09 Лютого 2018 09:30
   08 Лютого 2018 11:50
   06 Лютого 2018 14:12
   05 Лютого 2018 16:28
   25 Січня 2018 09:25
   25 Січня 2018 09:00
   23 Січня 2018 12:05
   18 Січня 2018 12:56