Коропська РДА
   Анонси
    

    

    

   Інформація бюро

   Назад

   Графік роботи мобільних груп безоплатної правової допомоги

   Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області спільно з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в області розробило графік роботи мобільних консультативних пунктів доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань захисту прав землевласників та землекористувачів Чернігівської області.

   На період з серпня по жовтень робота мобільних точок доступу запланована в наступних населених пунктах:

   — 15.08.2017 — м. Ічня та смт Парафіївка Ічнянського району;

   — 18.08.2017 —  смт Михайло-Коцюбинське та с. Іванівка Чернігівського району;

   — 22.08.2017 — м. Бобровиця та с. Нова Басань Бобровицького району;

    — 29.08.2017 — с. Кіпті та с. Хрещате Козелецького району;

   — 31.08.2017 — м. Семенівка та с. Жадове Семенівського району;

   — 05.09.2017 — смт Срібне та м. Прилуки;

   — 07.09.2017 — м. Городня та смт Седнів Чернігівського району;

   — 12.09.2017 — смт Козелець та м. Остер Козелецького району;

   — 14.09.2017 — м. Новгород-Сіверський;

   — 19.09.2017 — смт Лосинівка та с. Вертіївка Ніжинського району;

   — 21.09.2017— м. Носівка та с. Коломійцівка Носівського району;

   — 26.09.2017— м. Борзна та с. Комарівка Борзнянського району;

   — 28.09.2017 — м. Мена та с. Покровське Менського району;

   — 03.10.2017 — смт Сосниця;

   — 05.10.2017— смт Короп;

   — 10.10.2017— м. Бахмач;

   — 12.10.2017— м. Корюківка та м. Сновськ.

   Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області

   __________________________________________________________

   ШУКАЄМО АКТИВНИХ ГРОМАДЯН!                 

   Конкурс на навчання для громадських радників

   Якщо Вам небайдужий розвиток Вашої громади, Ви добре розумієте її проблеми, прагнете змін і готові виділити час на допомогу громаді, запрошуємо Вас долучитися до міжрегіональної команди громадських радників.

   У команді Ви пройдете спеціалізоване навчання з кваліфікованими тренерами, знайдете підтримку однодумців з усієї України,дізнаєтесь та навчитесь як можна ефективно направити свої зусилля на якісні зміни в житті громади. Ми пропонуємо навчання з різних питань, які можуть знадобитися раднику в громаді: безпека, фінансова грамотність, захист своїх прав, робота державних інститутів, пошук допомоги та встановлення зв’язків.

   Щоб долучитися до формування команди та подати свою кандидатуру на навчання необхідно заповнити Інтернет-опитувальник (https://goo.gl/gvA6VJ) до 31 серпня 2017 року.  Тут Ви зможете вибрати зручний для себе графік навчання і розповісти про Ваш досвід та бачення змін в громаді.  Результати опитування буде опрацьовувати конкурсна комісія. Члени комісії можуть зателефонувати Вам і уточнити додаткову інформацію після отримання Ваших відповідей на запитання Інтернет-опитувальника. 

   За результатами відбору Ви будете запрошені на безоплатне навчання, яке проходитиме в три етапи в період з вересня по листопад 2017 року. Організатори забезпечують проживання, харчування та відшкодування транспортних витрат. Участь в усіх етапах навчальної програми обов’язкова, випускники отримають сертифікат. Про результати відбору Ви будете повідомлені телефоном або електронною поштою, яку вкажете в опитувальнику. Якщо виникають додаткові запитання, будь ласка, звертайтеся, контактний номер телефону: +38 097 128 02 10  або електронна скринька: paralegals.network@gmail.comТакож додаткову інформацію, доступ до Інтернету та, за необхідності, допомогу в заповненні опитувальника Ви зможете отримати в місцевих бюро або центрах правової допомоги та офісах Мережі правового розвитку за адресами:

   Менський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової  допомоги

   м. Мена, вул. Героїв АТО, 9

   Корюківське бюро правової допомоги

    

   м. Корюківка, вул. Вокзальна, 24

   Новгород-Сіверське бюро правової допомоги

    

   м. Новгород-Сіверський,

   вул. Губернська, 24

   Семенівське бюро правової допомоги

    

   м. Семенівка,

   вул.Червона Площа, 2

   Сновське бюро правової
   допомоги

   м. Сновськ, вул. Миру, 51а

   Коропське бюро правової допомоги

   смт. Короп, вул. Успенська, 2

   Сосницьке бюро правової допомоги

   смт. Сосниця, вул. Троїцька, 32

    

   _____________________________________________________________

   Найбільш незахищені суспільні групи отримають доступ до БПД: внесено зміни до ЗУ «Про безоплатну правову допомогу»

   Сьогодні, 21 грудня 2016 року, Верховна Рада України прийняла Закон України «Про Вищу раду правосуддя», внісши зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в частині розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. Тож найближчим часом коло осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, суттєво розшириться за рахунок надання такого права найбільш незахищеним суспільним групам.

   Насамперед – це внутрішньо переміщені особи та особи, які претендують на отримання такого статусу, а також особи, які претендують на отримання статусу ветерана війни, у тому числі учасника бойових дій. Крім того, безоплатна вторинна правова допомога ветеранам війни, у тому числі учасникам бойових дій, іншим особам, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», надаватиметься не лише з питань їх соціального захисту, як це було дотепер, а з будь-яких питань.

   Також суттєво підвищується поріг малозабезпеченості для отримання доступу до безоплатної вторинної правової допомоги:

    по-перше, враховуватиметься середньомісячний дохід особи, а не середньомісячний сукупний дохід сім’ї, як це було дотепер;

    по-друге, особа матиме право, якщо її дохід не перевищує двох прожиткових мінімумів;

    по-третє, інвалід матиме право, якщо отримує пенсію або соціальну допомогу у розмірі, що не перевищує двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб (а не якщо цей розмір є меншим двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб, як це було дотепер).

   Це стало можливим завдяки тому, що сьогодні Верховна Рада України внесла такі зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» (Відомості Верховної Ради України, 2011, № 51, ст. 577): «У частині першій статті 14:

   а) пункт 1 викласти у такій редакції:

   «1) особи, які перебувають під юрисдикцією України, якщо їхній середньомісячний дохід не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму, розрахованого та затвердженого відповідно до закону для осіб, які належать до основних соціальних і демографічних груп населення, а також інваліди, які отримують пенсію або допомогу, що призначається замість пенсії, у розмірі, що не перевищує двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб – на всі види правових послуг, передбачених частиною другою статті 13 цього Закону;»;

   б) доповнити новими пунктами 2ˡ і 2² такого змісту:

   «2ˡ) внутрішньо переміщені особи – на всі види правових послуг, передбачених частиною другою статті 13 цього Закону;

   «2²) громадяни України, які звернулися із заявою про взяття їх на облік як внутрішньо переміщених осіб, – на правові послуги, передбачені пунктами 2 і 3 частини другої статті 13 цього Закону, з питань, пов’язаних з отриманням довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, до моменту отримання довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;»;

   в) у пункті 9 слова «на правові послуги, передбачені пунктами 1– 3 частини другої статті 13 цього Закону, стосовно питань, пов’язаних з їх соціальним захистом» замінити словами «на всі види правових послуг, передбачених частиною другою статті 13 цього Закону»;

   г) доповнити новим пунктом 9ˡ такого змісту:

   «9ˡ) особи, які перебувають під юрисдикцією України і звернулися для отримання статусу особи, на яку поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», – на правові послуги, передбачені пунктами 2 і 3 частини другої статті 13 цього Закону, – до моменту прийняття рішення про надання такого статусу;».

   ЗУ «Про вищу раду правосуддя» набере чинності з дня його опублікування.

   _________________________________________________________

    

   З 1 вересня 2016 року в Україні будуть відкриті бюро правової допомоги у районах та містах обласного значення у всіх регіонах України

   З метою забезпечення та розширення доступу до якісної безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, відповідно до Плану заходів з реформування територіальних органів Міністерства юстиції та розвитку системи надання безоплатної правової допомоги, із 1 вересня 2016 року в Україні будуть відкриті бюро правової допомоги у структурі місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у районах та містах обласного значення у всіх регіонах України. (Відкриття бюро передбачено Планом пріоритетних дій Уряду на 2016 рік, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 травня 2016 року №418-р.)

   Основними завданнями бюро є правопросвітництво у територіальних громадах, надання безоплатної первинної та забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги, надання останньої (крім захисту), забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції. Тож кожен, хто звернеться до бюро, отримає юридичні консультації, зможе скористатися електронними сервісами Мін’юсту та, за потреби, фахівці бюро допоможуть отримати адвокатські послуги для здійснення представництва інтересів у суді.

    

   Адреси бюро правової допомоги
   Менського місцевого центру з надання БВПД

    

   Коропське бюро правової допомоги Менського МЦ м. Короп, вул. Успенська, 2
   Семенівське бюро правової допомоги Менського МЦ м. Семенівка, вул. Червона Площа, 2
   Корюківське бюро правової допомоги Менського МЦ м. Корюківка, вул. Вокзальна, 24
   Сновське бюро правової допомоги Менського МЦ м. Сновськ, вул. Щорса, 51
   Новгород-Сіверське бюро правової допомоги Менського МЦ м. Н. Сіверський, вул.Губернська, 24
   Сосницьке бюро правової допомоги Менського МЦ смт. Сосниця, вул. Троїцька, 32

   Назад    

   23 Лютого 2018 13:58
   22 Лютого 2018 16:21
   21 Лютого 2018 10:10
   15 Лютого 2018 08:48
   09 Лютого 2018 09:37
   09 Лютого 2018 09:30
   08 Лютого 2018 11:50
   06 Лютого 2018 14:12
   05 Лютого 2018 16:28
   25 Січня 2018 09:25
   25 Січня 2018 09:00
   23 Січня 2018 12:05