back

В останню путь провели шостого героя АТО із нашого району

09 березня 2016

9 березня жителі села Радичів, представники районної і місцевої влади, громадськість району та військові побратими провели в останню путь Мальцева Юрія Петровича, який загинув під час виконання свого службового обов’язку у зоні антитерористичної операції, відстоюючи свободу, незалежність, територіальну цілісність та суверенітет України.

5 березня 2016 року під час мінометного обстрілу опорного пункту в районі міста Авдіївка Донецької області Юрій Мальцев (1966 р.н.) отримав тяжкі поранення, не сумісні з життям, від яких помер на місці. У воїна лишилися дружина Наталія та дві доньки Альона (1989 р.н.) та Катерина (1991 р.н.).

Він був одним із тих, хто добровільно пішов служити в Українські Збройні Сили і до кінця виконав свій обов’язок захисника Вітчизни. З болем і гордістю за свого земляка на багатолюдному мітингу голова районної державної адміністрації Володимир Куніцин висловив співчуття рідним та близьким загиблого.

- Жодні слова та вчинки не зможуть зменшити душевного болю жінки, дітей, рідних та друзів, – зазначив у своєму зверненні Володимир Куніцин. - Від себе особисто та від громади району, висловлюю глибокі та щирі співчуття рідним, близьким та друзям з приводу загибелі патріота, захисника своєї країни – Мальцева Юрія. Пам’ять, як духовний заповіт Солдата України, непідвладна часу, як і любов до Батьківщини, в ім’я якої Юрій поклав своє життя. Герої не вмирають!

Жителі села з вінками і квітами в руках скорботно, не стримуючи сліз, проводжали в останню путь свого земляка.

Священнослужитель місцевої церкви відслужив заупокійну літургію за загиблим героєм.

І під прощальний військовий салют труну передали землі…

Сектор інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю