Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kpadm.cg.gov.ua/old

back

Коропщина попрощалася ще з одним воїном, який загинув у АТО

09 вересня 2015

Наш район знову зустрів свого Героя в домовині. Вкотре смерть торкнулася не лише однієї сім’ї, а й цілого села, району, області.

У середу, 9 вересня, громада села Вишеньки та керівництво району прощалася з воїном АТО Сергієм Хурдепою, який загинув 6 вересня внаслідок отримання численних смертельних поранень зі стрілецької зброї.

«7 січня цього року хлопцю виповнилося лише 22 роки. Був неодруженим. На строкову службу його призвали 16 травня 2012 року. Солдатського досвіду набував у 72-й окремій механізованій бригаді м. Біла Церква. А 28 березня 2013 року підписав контракт зі Збройними Силами України.

Коли розпочалися бойові дії на сході країни, Сергій Хурдепа добровольцем пішов захищати рідну землю, боронити її від агресора. Служив у складі військової частини п/п В0849 під Волновахою (Донецька обл.), працював водієм у складі розвідувальної роти, отримав звання сержанта.

Нещодавно він приїздив додому у відпустку після бойового поранення, а 23 серпня знову повернувся в частину», — розповів Вишеньківський сільський голова Володимир Дяченко.

Вчителі, друзі і знайомі характеризували Сергія Хурдепу як веселого, доброзичливого хлопця з легким, позитивним характером. З усіма завжди був усміхненим і привітним, нікому не відмовляв у допомозі. А вдома взагалі був незамінним помічником у домашньому господарстві, для батьків ще в малому віці став підмогою в сільськогосподарській праці, адже старався робити все на рівні з дорослими. Такому жити б та жити…

Проводжаючи свого героя, односельчани вийшли на дорогу, утворили довгий коридор, щоб віддати шану солдатові. Відспівували Сергія у місцевому Свято-Успенському храмі, а похоронили на сільському кладовищі.

Висловлюючи співчуття батькам та рідним хлопця, голова райдержадміністрації наголосив:

«Сергій Хурдепа є приладом мужності, патріотизму нашої неньки України, бо любив її і віддав за неї найдорожче – молоде життя. Спасибі вам, шановні батьки, за сина-героя, спасибі за те, що виховали мужнім чоловіком, вірним другом і справжнім патріотом.»

Під прощальний військовий салют труну з героєм опустили в землю.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю