Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kpadm.cg.gov.ua/old

back

Засідання Колегії райдержадміністрації

28 лютого 2011


25 лютого відбулося розширене засідання Колегії райдержадміністрації. На розгляд Колегії виносилися питання «Про стан роботи правоохоронних органів щодо забезпечення громадського порядку та боротьби з вуличною злочинністю» та «Про стан виконавської дисципліни та роботи із зверненнями громадян в управліннях, відділах райдержадміністрації та виконкомах міської і сільських рад за підсумками 2010 року».

Доповідав з даних питань керівник апарату райдержадміністрації Андрій Миргородський. Участь у обговоренні взяли перший заступник начальника відділу РВ УМВС України в Чернігівській області Андрій Зеляк та заступник міського голови Олег Ясенчук.

Голова райдержадміністрації Олександр Грабовський у заключному слові зазначив, що стан злочинності у закладах, які працюють у нічну пору доби, постійно зростає, тому спільними зусиллями треба наводити лад, а не констатувати факти. Однією з пропозицій головуючого було обмеження роботи розважальних закладів до 1-ї години ночі і винесення цього питання на розгляд сесії міської ради.