<<<1 - 11 з 4712>>>


23 Квітня 2018 09:07Президент України

Вселенський Патріархат розпочинає процедури, необхідні для надання автокефалії Українській Православній Церкві

Святий і Священний Синод Вселенського Патріархату прийняв до розгляду Звернення від Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православній Церкві в Україні, Постанову ВР на його (Звернення) підтримку, а також відповідні звернення ієрархів українських православних церков. Також Синодом Вселенського Патріархату прийнято рішення про початок процедур, необхідних для надання автокефалії Православній Церкві в Україні. Зокрема, буде відповідно проінформовано інші помісні православні церкви.

За дорученням Президента Петра Порошенка Заступник Глави Адміністрації Президента України Ростислав Павленко 20 квітня відвідав

23 Квітня 2018 08:00інформація

ВІДОМОСТІ ПРО РЕЖИМ РІЧОК Чернігівської області станом на 8 год. 23 квітня 2018 року

ВІДОМОСТІ ПРО РЕЖИМ РІЧОК Чернігівської області станом на год. 23 квітня 2018 року


Річкa - пункт
Рівень води 20 Квітня 2018 16:50актуально

Рівень води на водоймах Чернігівщини продовжує підвищуватися

На великих річках області поширюється весняна повінь.

За даними УкрГідрометцентру, найближчими днями добова інтенсивність підвищення рівня води складатиме 4-10 сантиметрів на Верхньому Дніпрі, Десні, Сеймі з подальшим затопленням заплав та обтопленням територій і об'єктів. Це може призвести до порушення транспортного сполучення у Городнянському, Ріпкинському та Новгород-Сіверському районах.

На Дніпрі біля сіл Неданчичі та Дніпровське, Десні біля міста Новгород-Сіверський та села Морівськ, Снові біля міста Сновськ вода на заплаві. Зокрема, на Десні біля Новгорода-Сіверського, за

20 Квітня 2018 12:17інформація

Генеральне весняне прибирання в розпалі

Квітучі дерева, ошатні будівлі,прибрані вулиці та парки мінімум який потрібен для комфортного життя людей.

Навіть найменша дрібничка зроблена в цьому плані кожним жителем принесе суспільну корись і зробить наше  містечко кращим.  І навпаки, кожен папірець чи недопалок, кинутий на землю, принесе гори сміття, адже не даремно каже народна мудрість- чисто не там де прибирають, а там де не смітять.

Звичайно відповідні служби проводять  свою роботу з прибирання, але й самим мешканцям необхідно дбати про  покращення санітарно - екологічного стану містечка, підтримуючи порядок у власних садибах  і прилеглих до них територіях.

Протягом останніх двох тижнів  вже проведено ряд заходів з благоустрою під час яких була проведена формувальна

20 Квітня 2018 09:29інформація

Звертаємось до мешканців Коропщини із закликом про необхідність суворо дотримуватись правил пожежної безпеки та не випалювати суху траву

   Останніми днями у зв'язку із підвищенням температурних показників почастішали випадки спалювання населенням сухої рослинності на відкритих територіях, які можуть перерости у масштабні пожежі.

    Впродовж останнього тижня рятувальники   виїжджали  8 разів на ліквідацію пожеж сухої трави та чагарнику.

       Необдумане випалювання сухої рослинності призводить до загибелі всього живого і може спричинити лісову пожежу, яка здатна за лічені хвилини знищити не один гектар лісу. Такі пожежі швидко поширюються, особливо у вітряні дні.

   Пожежі в екосистемах шкодять довкіллю, тваринному та рослинному світу, а дим

20 Квітня 2018 09:15Президент України

Глава держави: Все більше православних громадян хочуть мати Єдину Українську Помісну Церкву

Президент Петро Порошенко підкреслює, що завжди після здобуття незалежності державою починалася дискусія про автокефалію Церкви. За його словами, так в різні часи було в Греції, Сербії, Румунії, Болгарії, Грузії, в тій же Росії, тощо.

«А ми що, хіба, як в тій приказці, у Бога теля з'їли? Україна як незалежна держава, згідно з традиціями православного світу, не просто має право, а зобов’язана конституювати таку Церкву та забезпечити її визнання з боку світового

20 Квітня 2018 09:01новина

Глава Уряду: Маємо працювати на випередження проблем

Обраний Урядом України курс на зростання економіки дозволяє працювати на випередження і попереджувати складнощі, а не вирішувати їх в пожежному порядку.

 Саме тому збереження темпів реформ задля підвищення якості життя громадян стає ключовим орієнтиром роботи Уряду. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

«Ми почали вирішувати проблеми, які накопичувалися роками. У 2016 році ми взяли відповідальність за відновлення економічного зростання та повернення справедливості щодо наших людей, - сказав Глава Уряду. – Системність і глибина проблем – серйозна. Але ми почали їх вирішувати. І наше завдання – випереджати, а не наздоганяти. Ми і далі будемо працювати

20 Квітня 2018 08:33Президент України

Президент закликав прискорити перехід України на цифрове мовлення

Президент Петро Порошенко під час наради закликав прискорити перехід України на цифрове мовлення.

«Хотів би (звернутися – ред.), користуючись присутністю голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення, щоб у нас загроза проведення інформаційних диверсій з використанням аналогового сигналу телебачення не була виправданням подальшого продовження аналогового мовлення українських мовників», - наголосив Глава держави. За його словами, навпаки –для протидії Росії необхідно використовувати свої технології, а для переходу до якісного цифрового мовлення українських мовників, в тому числі і вздовж кордону, обов’язково треба приймати відповідні рішення щодо переходу на цифрове мовлення.

«Прохання, щоб ми доопрацювали терміново разом з Урядом і за безпосередньою участю Міністерства інформаційної політики систему

20 Квітня 2018 08:31актуально

Глава Уряду: Ми відновлюємо дороги, які не будувалися десятиліттями

Масштабна програма відновлення доріг в Україні, яка стартувала 2 роки тому, передбачає будівництво нових автошляхів, а також відновлення доріг, які були побудовані десятки років тому і з тих пір не ремонтувалися. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування з регіональними ЗМІ.

Він підкреслив, що ямковий ремонт, який сьогодні широко ведеться на дорогах, – це не оновлення збудованих рік тому доріг. Нові дороги, в більшості, «перезимували» достойно, запевнив Глава Уряду.

«Якщо ви їдете по нових дорогах, це і є дороги Уряду Гройсмана, побудовані в рамках нашої програми, - сказав

19 Квітня 2018 17:21новина

Геннадій Зубко підписав Угоду з ЄС на 50 млн євро щодо фінансування Фонду енергоефективності

Сьогоднішнє підписання Фінансової угоди між Україною та ЄС щодо надання 50 млн євро безповоротного фінансування з боку ЄС на діяльність Фонду енергоефективності забезпечує повноцінний старт його роботі.

Це свідчення потужної підтримки європейським співтовариством реформи енергоефективності, яка є для України пріоритетною. Я вдячний Європейській Комісії за її підтримку та співпрацю у впровадженні. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час підписання Угоди.

Від України 18 квітня Угоду підписав Геннадій Зубко, стороною підписання від імені Євросоюзу є Європейська Комісія в особі Петера Вагнера, Керівника Групи підтримки України Генерального директорату у справах сусідства та переговорів з питань розширення

19 Квітня 2018 09:17інформація

Ще раз про сказ

Сказ – це надзвичайно небезпечна інфекційна хвороба, яка супроводжується тяжким ураженням центральної нервової системи і завжди закінчується смертю.

  Сказ – це хвороба, на яку хворіють теплокровні тварини (коти, собаки, сільськогосподарські та дикі тварини). В дикій природі сказ поширений серед лисиць, вовків, єнотів, куниць, борсуків, кажанів.

  В останні роки в Україні значно погіршилась епізоотична ситуація зі сказу.  Дикі тварини хворі на сказ втрачають страх, наближаються до людської оселі, нападають на домашніх тварин або на людей. Хворі домашні тварини стають неспокійними або пригніченими, відмовляються від їжі та води, кусають, дряпають хазяїв, нападають на інших людей.

  При появі хворої на сказ

<<<1 - 11 з 4712>>>