<<<1 - 11 з 4186>>>


21 Листопада 2017 14:57інформація

Роз`яснення вимог законодавства України стосовно створення робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю

 

В силу ст.19, 20 Закону №875-XII роботодавці, в яких за основним місцем роботи працює 8 і більше осіб самостійно: - реєструються у відповідних відділеннях Фонду;

- розраховують кількість робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю відповідно до нормативу, встановленого ч.1 ст.19 зазначеного Закону;

- забезпечують працевлаштування осіб з інвалідністю;

- подають Звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів до відповідного відділення Фонду до 1 березня року, що настає за звітним;

- сплачують адміністративно-господарські санкції в разі невиконання нормативу працевлаштування осіб з інвалідністю до 15 квітня року, що настає

21 Листопада 2017 14:43Новина

Мітингом-реквіємом відзначили День Гідності і Свободи

З нагоди  Дня Гідності і Свободи біля меморіалу Героям Небесної Сотні та воїнам, загиблим в зоні антитерористичної операції, сьогодні було проведено мітинг-реквієм.

Участь у заході взяли керівництво виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, працівники організацій, установ та підприємств району, учасники АТО, представники громадських організацій, політичних партій, учнівська молодь, громадськість, ЗМІ.

Розпочався урочистий захід з тематичної музичної композиції у виконанні гуртківців районного центру дитячої та юнацької творчості.

Звертаючись до учасників зібрання в.о. голови районної державної адміністрації Віктор Кузуб зазначив:

21 Листопада 2017 12:32Жалоба

У суботу Україна вшанує жертв Голодомору

 

Голодомор — помста за свободу. Історики пояснюють: Сталін організував геноцид, щоб покарати українців за незалежність 1917—1921 років.  

25 листопада українці та світ, як і щороку, вшанують пам’ять убитих Голодомором 1932–33 років. Жалобні заходи традиційно відбуваються також у 32 країнах світу.

Національні пам’ятні заходи до 84 роковин геноциду пройдуть під гаслом «Голодомор — помста за свободу, помста за революцію».

Як відомо, у 1917—1921 українці відродили власну державність. Українська Революція не лише повернула

21 Листопада 2017 08:30Новина

Президент зустрівся з авторкою книги «Червоний голод. Війна Сталіна проти України» Ен Еплбаум

Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко зустрілись із журналісткою та письменницею Ен Еплбаум, авторкою книг-досліджень про ГУЛАГ та Голодомор в Україні. Ен Еплбаум презентувала Главі держави примірник своєї нової книги «Червоний голод. Війна Сталіна проти України».

Президент зазначив, що радий можливості зустрітись із письменницею. «Я

20 Листопада 2017 15:45інформація

День Гідності та Свободи

Україна, 2014-й: «Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-го року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи», - зазначив глава держави, Петро Порошенко.
Раніше Указом від 19 листопада 2005 року № 1619/2005, Президент України Віктор Ющенко встановив свято - День Свободи. Було запропоновано святкувати це свято щорічно, 22 листопада, з метою затвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, виховання почуттів національної гідності.
День Свободи в Україні був затверджений Президентом України Віктором Ющенко, враховуючи історичне
20 Листопада 2017 12:53українська революція

100 років тому проголошено Українську Народну Республіку

 

20 листопада 2017 року виповнюється 100 років від дати ухвалення ІІІ Універсалу, що проголосив Українську Народну Республіку. Відтоді розпочався активний етап розбудови держави.

Події Української революції 1917–1921 років стали найважливішими з точки зору формування національної ідеї та державотворчих традицій – наш народ уперше в ХХ сторіччі створив незалежну державу, мобілізувавши національні сили. Сформована тоді

20 Листопада 2017 08:45Подія

Україна та Польща зміцнюватимуть стратегічне партнерство – зустріч заступника Глави АП Єлісєєва з Державним секретарем Республіки Польща Щерським

 

Заступник Глави Адміністрації Президента України Костянтин Єлісєєв провів зустріч з Державним секретарем – керівником Канцелярії Президента Республіки Польща Кшиштофом Щерським. Зустріч відбулась у Кракові за дорученням Президентів Петра Порошенка та Анджея Дуди.

Під час засідання Консультаційного комітету сторони обмінялись думками щодо поточного стану двосторонніх відносин. Вони підтвердили свою відданість

18 Листопада 2017 10:01Новина

Про перспективи зайнятості сільської молоді у громаді за підтримки Асоціації міст України

17 листопада у Коропській центральній районній бібліотеці в рамках проекту IREX Пульс відбувся захід у форматі «Жива бібліотека» на тему: «Перспективні види зайнятості сільської молоді в Коропській об’єднаній територіальній громаді». 

У зустрічі взяли участь представники структурних підрозділів селищної ради, організацій та установ, старости Атюшівського старостату Станіслав Пилипець та Рождественського - Анатолій Гейко, молодь громади.

Відкрив захід головний

17 Листопада 2017 15:43Новина

Відзначили працівників сільського господарства

З нагоди Дня працівника сільського господарства сьогодні в районній державній адміністрації відбулося вручення відзнак та нагород кращим працівникам агропромислового комплексу Коропщини.

В.о. голови райдержадміністрації Віктор Кузуб та голова районної ради Михайло Мазуренко висловили шану і подяку всім, хто з року в рік забезпечує стабільне зростання сільськогосподарського

17 Листопада 2017 12:48інформація

25 листопада в Україні розпочинається акція "16 днів проти насильства"

Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію “16 днів проти насильства”. Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства.

Щорічна акція “16 днів проти насильства” (25 листопада – 10 грудня) ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. Власне тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей. Дати акції символічно наголошують на цьому зв’язку:

25 листопада – Міжнародний день проти насильства щодо жінок, 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

У цей шістнадцятиденний період

17 Листопада 2017 12:38інформація

Урядова ініціатива захисту бізнесу підтримана

 

Учора, 16 листопада, Верховна Рада 312 голосами підтримала законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування», підготовлений за ініціативи Прем’єр-міністра України.

Законопроект входить у пакет законодавчих актів, ухвалення яких сприятиме пожвавленню ділової активності в Україні та розвитку підприємництва, що дозволить досягти показників зростання економіки на рівні 5-7%. Напередодні голосування урядові ініціативи підтримали представники ділових кіл країни. Бізнес-асоціації визнали документ вкрай актуальним

<<<1 - 11 з 4186>>>