<<<1 - 11 з 3871>>>


29 Червня 2017 10:50Актуально

Вступай на контрактну службу — стань професійним захисником України!

 

Чому варто йти на службу за контрактом?

Тому що це:

• можливість реально захищати свою родину і країну від агресора;

• справжня чоловіча робота;

• достойна зарплата і соціальні гарантії.

Кого чекають в армії?

29 Червня 2017 08:19Президент України

Глава держави: Повне перезавантаження Верховного Суду України – забезпечить незалежність і неупередженість права

 

Початок роботи найвищого суду у оновленій системі судоустрою України – першочергове завдання на найближчий період, наголошує Президент Петро Порошенко. Однак, для успішного завершення реформи правосуддя та перезавантаження судової гілки влади необхідне ухвалення низки наступних кроків, забезпечення яких має здійснити Верховна Рада.

«Днями завершується

29 Червня 2017 08:13новина

Крига скресла: у формульних розрахунках субвенцій зважатимуть на щільність населення

 

«Прошу, відповідно до компетенції, опрацювати питання щодо внесення змін до формул розподілу медичної та освітньої субвенції…», – такими словами розпочинається документ, яким Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зрушив з «мертвої точки» багаторічну проблему недофінансування цих галузей у Чернігівській області.

За

28 Червня 2017 12:00Офіційно

Виступ Президента України з нагоди Дня Конституції України

 

Шановні співвітчизники!

Дорогі українці!

Лише 21 рік тому, після багатогодинних баталій, багато з яких ми сьогодні дуже добре пам’ятаємо, ранком 28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила Конституцію України – Основний Закон нашої держави, який і досі вважається одним із найдемократичніших у світі.

Але наші предки залишили

28 Червня 2017 08:07Знаменна дата

28 червня - День Конституції України

 

21 рік тому Україна отримала першу Конституцію незалежної держави. Вона постала не на порожньому місці. Біля її витоків – «Руська правда», «Литовські статути», акти періоду Гетьманщини («Березневі статті», тощо) – конституційні акти, що ставили Україну в один ряд з іншими європейськими країнами. Особливе місце в цьому переліку займає Конституція Пилипа Орлика 1710

27 Червня 2017 09:41Новина

Урочистості з нагоди Дня Конституції України

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їх числа відноситься  і День прийняття Конституції України, що відзначається щорічно 28 червня.

Напередодні державного свята, 27 червня, в районному будинку культури керівники району та  представники органів влади та місцевого самоврядування, представники підприємств, установ, організацій , широке коло громадськості зібралися разом, щоб підкреслити

26 Червня 2017 12:58Новина

Патріотичне виховання молоді є одним з найголовніших пріоритетів

Національно-патріотичне виховання є складовою частиною загально-виховного процесу, являє собою систематичну і цілеспрямовану діяльність органів державної влади і громадських організацій з формування у громадян високої патріотичної свідомості, почуття любові до України, готовності до виконання громадянських і конституційних обов’язків.
Тож, 26 червня під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Віктора Кузуба відбулась нарада щодо стану

26 Червня 2017 11:51Новина

Щотижнева апаратна нарада

26 червня  в.о. голови райдержадміністрації  Віктор Кузуб за участі заступника голови районної державної адміністрації Валентини Саволєй  провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних управлінь та організацій, на якій було оглянуто поточний стан справ у районі та визначено коло головних завдань на найближчий період. Зокрема, проаналізовано ситуацію у фінансовій сфері, обговорено стан справ у сільськогосподарському

26 Червня 2017 09:27Президент України

Глава держави: Україна та США найближчим часом підпишуть угоди про оборонну співпрацю

 

Президент Петро Порошенко повідомив, що впродовж найближчих місяців очікується візит до України Міністра оброни США Джеймса Меттіса і підписання низки угод про співпрацю у оборонній сфері.

«Щодо оборонних угод ми сьогодні фактично маємо погоджений текст. Можу сказати, що найближчим часом, протягом двох-трьох місяців ми чекаємо візит Міністра оброни США до України

25 Червня 2017 09:04Новина

Прощалися зі школою випускники Коропщини

Випускні вечори 24 червня пройшли в усіх школах району та об’єднаної територіальної громади. У Коропі цьогоріч випускники Коропської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка влаштували святковий захід на центральній площі селища.

Привітав їх із закінченням школи в.о. голови райдержадміністрації Віктор Кузуб. У своєму зверненні очільник району зауважив, що з цього дня на їхні плечі лягає відповідальність не лише

24 Червня 2017 08:30Новина

Привітали державних службовців Коропського району з професійним святом

Урочистості з нагоди відзначення Дня державної служби 23 червня зібрали в глядацькій залі районного будинку культури представників органів виконавчої влади району.

Із професійним святом тих, хто щоденною працею забезпечує стабільну роботу державних установ та організацій району в усіх сферах суспільного життя, привітав в.о.голови районної державної адміністрації Віктор Кузуб.

<<<1 - 11 з 3871>>>