<<<1 - 11 з 4937>>>


12 Вересня 2018 10:41Новина

Проведено семінар з питань державної реєстрації нормативно-правових актів

З метою належного виконання Указу Президента України від 03.10.1992 №493/92 «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади», постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.1992 №731 «Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади», 12 вересня у малому залі засідань районної ради відбувся семінар з питань державної реєстрації нормативно-правових актів.

До участі були запрошені спеціалісти структурних підрозділів райдержадміністрації, відповідальні за підготовку та подачу на державну реєстрацію нормативно-правових актів. Провела захід головний спеціаліст відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Управління державної реєстрації, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області Надія Семеняга.

 

 
06 Вересня 2018 14:43Актуально

Забезпечення безоплатними лікарськими засобами у лікувальних закладах району

Залишки безоплатних лікарських засобів по комунальному закладу "Коропська центральна районна лікарня" районної ради  та по комунальному неприбутковому підприємству «Коропському РЦПМСД» станом на 01.09.2018 року.

 
06 Вересня 2018 12:16Актуально

Вироблені на Чернігівщині продукти прискіпливо перевірятимуть на безпечність

Згідно статистичних даних, за І півріччя 2018 року експорт товарів – готових харчових продуктів — підприємствами Чернігівщини становив 8% від загального обсягу.

Щоб бути впевненим, що продукти харчування безпечні, європейці застосовують Hazard Analysis and Critical Control Points (скор. HACCP). Це система аналізу небезпек і контролю (регулювання) в критичних точках. За словами фахівців, це своєрідна «подушка безпеки» для підприємства і одночасно гарант якості для споживача.

Основною метою впровадження означеної системи є безпека харчової продукції та кормів на всіх етапах

05 Вересня 2018 14:17Увага, конкурс

«Вікі любить пам’ятки» – сфотографуй пам'ятку для Вікіпедії і виграй у конкурсі!

З 1 по 30 вересня триватиме щорічний міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки» — цей конкурс визнаний Книгою рекордів Гіннеса найбільшим фотоконкурсом у світі. Метою проекту є зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цього року конкурс проходить у понад 50 країнах світу.

Кожна країна-учасниця проводить свій національний етап, і обирає десять найкращих світлин із зображенням своєї культурна спадщини. Ці світлини братимуть участь у міжнародному етапі конкурсу.

Українська частина проводиться усьоме, і до участі запрошуються всі охочі

04 Вересня 2018 11:48Актуально

Капітальні інвестиції в економіку області: динаміка позитивна

У І півріччі цього року підприємствами та організаціями Чернігівщини за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 3,5 мільярда гривень капітальних інвестицій. Цей показник в 1,7 разу більший, ніж за відповідний період 2017 року.

Область за темпом росту капітальних інвестицій посідає 2 місце серед регіонів України.

Питома вага Чернігівщини в загальному обсязі України за показником освоєних інвестицій – 1,7%.

Головним джерелом фінансування капітальних

31 Серпня 2018 08:36Подія

Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів зустрівся з підприємцями Чернігівщини

Під час виїзного засідання Ради з просування експорту, що відбулося сьогодні у Чернігові, бізнес-спільнота області спілкувалася з представниками органів влади як обласного, так і загальнодержавного рівнів. Головував Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

У заході взяли участь в. о. голови Чернігівської облдержадміністрації Юлія Свириденко, керівник Офісу з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України Мар’яна Каганяк, старший співробітник проектів, заступник Координатора проектів ОБСЄ в Україні Джеффрі Ерліх, перший заступник

30 Серпня 2018 09:06Подія

Понад 12 мільярдів гривень додатково отримав бюджет завдяки боротьбі з контрабандою на митниці

29 серпня на засіданні Кабінету Міністрів підбили перші підсумки дії програми «Україна без контрабанди», яку уряд ініціював наприкінці червня.

Перекриття тіньових схем на митниці спільними зусиллями правоохоронних та фіскальних  органів дало результат – за два місяці поточного року надходження до

29 Серпня 2018 15:26Актуально

Стережіться пожежі

На території Чернігівської області склалася складна пожежонебезпечна обстановка. Щорічно внаслідок пожеж гине та страждає значна кількість людей. В дим та попіл перетворюються цінності на величезні суми.

Недбало кинутий недопалок цигарки, іскорка від погано залитого багаття, небезпечні пустощі з вогнем можуть стати причинами ненавмисного підпалу. Масові пожежі також можуть виникати в спеку та при посухах від ударів блискавки, необережного поводження з вогнем, очищення поверхні землі випалюванням сухої трави та з інших причин. Вони можуть викликати ураження людей та тварин, спалах будівель в населених пунктах, дерев'яних мостів, дерев'яних стовпів ліній електромереж та зв'язку, складів нафтопродуктів

29 Серпня 2018 14:58Новина

Пленарне засідання двадцять дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання

 29 серпня в залі засідань районної ради відбулося пленарне засідання двадцять дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання.

Очолив засідання голова районної ради Михайло Мазуренко. В роботі сесії взяли участь в.о. голови райдержадміністрації Віктор Кузуб, депутати районної ради, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, сільські, селищні голови, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

 

На розгляд виносилися наступні питання:

1.

29 Серпня 2018 12:54Подія

Військово-технічна сфера має стати одним із ваших головних пріоритетів – Петро Порошенко українським дипломатам

Президент Петро Порошенко акцентував українським дипломатам на важливості розвитку та підвищення ефективності співпраці України з міжнародними партнерами у військово-технічній сфері. Про це Глава держави сказав на 13-й нараді керівників закордонних дипломатичних установ України.

За його словами, символічно, що уже доброю традицією стало відзначення Дня незалежності у колі щирих друзів і надійних союзників України.

«Я не можу уявити кращого доказу солідарності з Україною, як присутність прапорів наших партнерів на параді в Києві з нагоди Дня незалежності.

29 Серпня 2018 10:33Новина

Старт Нової української школи став головною темою районної педагогічної конференції

Готовність до початку нового навчального року освітянська спільнота Коропського району 28 серпня обговорила на серпневій педагогічній конференції у Понорницькій школі І-ІІІ ступенів. Участь у заході взяв в.о. голови РДА Віктор Кузуб. Відкрила конференцію начальник відділу освіти райдержадміністрації Ольга Чернявська.

Основним питанням для обговорення став старт Нової української школи. Ольга Чернявська звернула увагу, що цього року підготовка до навчального року потребує особливого підходу і більш глибокої уваги, адже в Україні розпочалася широка

<<<1 - 11 з 4937>>>