<<<1 - 11 з 4966>>>


19 Жовтня 2018 08:47Подія

Президент України прийняв делегацію державних секретарів ФРН

Президент України Петро Порошенко провів зустріч із делегацією державних секретарів федеральних міністерств Німеччини.

Учасниками заходу було відзначено суттєвий прогрес України на шляху реформ та зростання привабливості України для німецьких компаній.

Сторони відзначили важливість майбутнього візиту Канцлера Ангели Меркель до України з точки зору зміцнення двостороннього партнерства.

Петро Порошенко висловив вдячність німецькій стороні за допомогу, яка надається

19 Жовтня 2018 08:44Актуально

Верховна Рада підтримала урядовий бюджет розвитку країни на 2019 рік

Вчасне ухвалення бюджету дозволить наступного року підвищити зарплати і пенсії, продовжити важливі реформи та інфраструктурні проекти.

18 жовтня Парламент підтримав ініціативи Кабінету Міністрів щодо запровадження середньострокового бюджетного планування та ухвалив у першому читанні законопроект «Про Державний бюджет України на 2019 рік». Уряд Володимира Гройсмана виконав свій обов’язок і вчасно подав до Парламенту збалансований проект бюджету на наступний рік, а також запропонував механізм підготовки прогнозованих бюджетів за рахунок трирічного планування (законопроекти №№ 8043, 8044).

Що дає таке планування? Бюджетна політика держави стає прогнозованою.

17 Жовтня 2018 14:29Подія

​​​​​​​Частину коштів ДФРР перерозподілять

Нагадаємо: на Чернігівщині цьогоріч планується реалізувати 18 проектів за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Для цього має надійти всього 115,749 мільйона гривень. Тендерні процедури проведені по 10 проектам. Наразі надходять кошти, передбачені розписом за загальним фондом державного бюджету. Водночас ряд соціально важливих проектів мають фінансуватися саме зі спеціального фонду.

Варто зазначити,

16 Жовтня 2018 15:25бізнес

Рейтинг Regional Doing Business 2018: Чернігівщина – один з найкомфортніших регіонів України для ведення бізнесу

Чернігівська область посіла 6 місце за рівнем сприятливості умов для ведення бізнесу в Україні.

Такі результати рейтингу Regional Doing Business 2018, розробниками якого вдруге стали Офіс ефективного регулювання (BRDO) та Спілка українських підприємців (СУП).

Оцінювання проводилось за адаптованою методологією Світового банку на основі опитування вітчизняних підприємців. У фокусі дослідження шість напрямків взаємодії підприємців із владою: створення підприємства, сплата

16 Жовтня 2018 15:03Актуально

До Міжнародного дня сільських жінок

Щороку 15 жовтня у світі відзначається Міжнародний день сільських жінок.

У сільській місцевості на Чернігівщині проживає понад третина всього населення, серед якого 197 тис. (або 55%) – представниці жіночої статі. На
1000 сільських жінок припадає 825 чоловіків.

Чернігівська сільська жінка – найстарша в Україні та має середній вік
50 років. Вона старша за містянку

16 Жовтня 2018 09:25Актуально

Ще 5 мішків теплого одягу на днях були передані до Ічні

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді дякує всім, хто відгукнувся на заклик про допомогу постраждалим людям від пожежі на арсеналі зберігання боєприпасів в смт Дружба Ічнянського району. А це працівники районної центральної бібліотеки та газети «Нові горизонти». Дуже багато теплих речей було надано Коропським підрозділом Чернігівської обласної організації  Товариства

12 Жовтня 2018 14:16Подія

Свято всіх українських воїнів відзначили у будинку культури

З нагоди Дня захисника України та українського козацтва сьогодні в Коропському будинку культури відбувся святковий концерт.

В урочистостях взяли участь виконуючий обов’язки голови  райдержадміністрації Віктор Кузуб, заступник голови районної ради Олександр Романченко та Коропський селищний голова Віктор Журавель.

Очільник району подякував  присутнім  на  святі воїнам та ветеранам АТО за їх героїзм, справжній український бойовий дух, які вони проявили під час захисту свободи, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.

12 Жовтня 2018 13:47Новина

Об’єдналися, щоб допомогти постраждалим ічнянцям

170 кг одягу та взуття вчора, 11 жовтня, було відправлено Новою Поштою до Ічні. Речі вдалося зібрати силами небайдужих жителів Коропщини.

 

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжує збирати допомогу для евакуйованих та постраждалих людей від пожежі на арсеналі зберігання боєприпасів в смт Дружба Ічнянського району.

Звертатися можна за адресою: смт Короп вул. Кибальчича, 1 (будівля районної ради), 4-й поверх. Телефон: (04656) 2-15-50 .

 

11 Жовтня 2018 16:19Актуально

Підписано розпорядження про початок опалювального періоду

11 жовтня в.о. голови райдержадміністрації Віктор Кузуб підписав розпорядження №535 «Про початок опалювального періоду 2018-2019 років».

Згідно даного розпорядження керівникам бюджетних установ, сільським та селищним головам рекомендовано розпочати опалювальний сезон для населення, бюджетних установ та інших категорій споживачів з 17.10.2018.

Коропській дільниці ПАТ “Облтеплокомуненерго” та Коропській дільниці Корюківського відділення ПАТ “Чернігівгаз” забезпечити подачу тепла та газу згідно даного строку. Підключення проводити при погашенні боргів або укладенні договорів на їх реструктуризацію.

11 Жовтня 2018 11:02Новина

З благодійною місією до Задесення

Коропський відокремлений підрозділ Чернігівської обласної організації  Товариства Червоного Хреста розгорнув активну діяльність на теренах Коропського району. За активної співпраці керівника організації Таїсії Онопки з місцевими благодійниками вже вдалося реалізувати ряд шляхетних проектів. А нещодавно до благодійної команди Червоного Хреста долучився обласний депутат Володимир Селянський. Дізнавшись про можливість забезпечення людей з обмеженими можливостям інвалідними візками, він звернувся до Таїсії Онопки

11 Жовтня 2018 10:00Подія

Президент підписав Закон, який підвищує соціальний захист військовослужбовців

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціального захисту військовослужбовців».

Реалізація Закону дозволить посилити соціальний захист членів сімей осіб, що загинули після звільнення зі служби внаслідок травм,

<<<1 - 11 з 4966>>>